LG Maximo L3 E400 specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
3.2"
Główny aparat
3,2 megapiksela
System operacyjny
Google Android
RAM
384 MB
Procesor
Cortex-A5
Bateria
1540 mAh

Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje LG Maximo L3 E400 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego telefonu dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.

KONSTRUKCJA I WYMIARY LG Maximo L3 E400
Typ telefonu Smartfon
Sterowanie Dotykowy
Kolor telefonu Czarny
Wodoodporność -
SAR 0,57 W/kg (ciało), 1,1 W/kg (głowa)
Zintegrowane komponenty Radio FM
Typ złącza USB
Gniazdo słuchawkowe - mini-telefon 3,5 mm
WYŚWIETLACZ LG Maximo L3 E400
Typ wyświetlacza wyświetlacz LCD
Technologia wyświetlania TFT
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 3.2" Gorszy niż 74 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 3.2" cali. Telefony z mniejszymi wyświetlaczami mają tę zaletę, że łatwiej jest je obsługiwać jedną ręką. Natomiast w porównaniu z telefonami z dużymi wyświetlaczami, zapewniają one niższe wrażenia z użytkowania. Jeśli jednak nie planujesz regularnie oglądać filmów lub grać w gry na swoim telefonie i chcesz tylko podstawowej funkcjonalności, ten rozmiar jest dla Ciebie wystarczająco dobry. Wadą wyświetlaczy LCD jest stosunkowo niższy kontrast wyświetlanych kolorów, ponieważ technologia ta nie oddaje dobrze absolutnej czerni. Również z powodu większego zużycia energii, wyświetlacze LCD nie są już tak powszechne w telefonach. Mimo to, niektórzy producenci nadal wyposażają swoje telefony w technologię LCD. Jednak nowoczesne smartfony wykorzystują już technologię OLED. Zaletą telefonów LCD jest to, że są one zazwyczaj tańsze w budowie niż technologia OLED.

Pokaż więcej
PROCESOR LG Maximo L3 E400
Typ procesora (CPU) Cortex-A5
Częstotliwość procesora 800 MHz Gorszy niż 89 % ocenionych telefonów.

Telefon LG Maximo L3 E400 posiada procesor Cortex-A5. Częstotliwość procesora jest również ważnym parametrem, który wskazuje, ile instrukcji telefon może przetworzyć w ciągu jednej sekundy. Podobnie jak w przypadku częstotliwości odświeżania, im wyższa liczba, tym szybciej telefon reaguje. Częstotliwość procesora w LG Maximo L3 E400 to 800 MHz. Standardowo znajdziesz tę wartość między 1,8 GHz a 2,8 GHz dzisiaj.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ LG Maximo L3 E400
RAM 384 MB Gorszy niż 87 % ocenionych telefonów.
Pamięć wewnętrzna (internal storage) -
Pamięć użytkownika 1 GB
Obsługiwane karty pamięci microSDHC - do 32 GBW przypadku tego modelu możliwe jest zwiększenie powierzchni pamięci masowej poprzez włożenie karty pamięci.

Wielkość pamięci RAM mówi nam jak silny jest telefon. LG Maximo L3 E400 posiada pamięć 384 MB. Powszechnie dzisiaj można spotkać telefony z 6 do 8 GB pamięci RAM. Oznacza to, że telefon bez problemu poradzi sobie z normalną pracą oraz bardziej wymagającymi aplikacjami czy grami. Wyższe pamięci RAM rzędu 12 GB można znaleźć w najlepszych telefonach na rynku i są one idealne zwłaszcza dla pasjonatów gier. Z kolei pamięć operacyjna poniżej 4 GB to raczej domena telefonów z niższej półki i starszych modeli. Jednak nawet one znajdą swoich fanów wśród mniej wymagających użytkowników.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY LG Maximo L3 E400
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 3,2 megapiksela Gorszy niż 73 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość zdjęć 2048 x 1536
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 0

Tylny aparat telefonu LG Maximo L3 E400 ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Rozdzielczość głównego obiektywu to 3,2 megapiksela. Jednak sama rozdzielczość nie musi przekładać się na dobre zdjęcie. Dlatego należy spojrzeć na inne parametry, takie jak luminancja czy rozmiar piksela.

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE LG Maximo L3 E400
Pojemność baterii (rozmiar) 1540 mAh Gorszy niż 61 % ocenionych telefonów.
Technologia akumulatorów Litowo-jonowy

Wielkość baterii w LG Maximo L3 E400 to 1540 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA LG Maximo L3 E400
Technologia WCDMA (UMTS) / GSM
Generowanie sieci komórkowej 3G Gorszy niż 64 % ocenionych telefonów.
System operacyjny Google Android
Nawigacja A-GPS

Standardowa łączność 4G zastępuje obecnie 5G, ale nadal jest bardziej domeną najnowszych telefonów. Model LG Maximo L3 E400 obsługuje połączenia 3G. Łączność 3G jest obecnie spotykana tylko w najstarszych telefonach. Systemem operacyjnym w tym modelu jest Google Android.

Pokaż więcej
KOMUNIKACJA LG Maximo L3 E400
Transfer danych GPRS, EDGE, HSDPA
Technologia połączeń 2G 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Interfejs bezprzewodowy IEEE 802.11b/g/n
Bluetooth Bluetooth 3.0
Funkcje komunikacyjne Mobilny klient poczty elektronicznej, przeglądarka internetowa
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS

Podstawowy pakiet obejmuje również Bluetooth 3.0. Dzięki temu można łatwo podłączyć na przykład bezprzewodowe słuchawki do telefonu, a także połączyć telefon z telewizorem, tabletem lub głośnikiem i innymi urządzeniami.

Pokaż więcej
MULTIMEDIA LG Maximo L3 E400
Obsługiwane formaty audio AAC, AMR, MP3, AC-3, AAC +
Obsługiwane formaty wideo XviD, MPEG-4, DivX, H.264, H.263
FUNKCJE LG Maximo L3 E400
Funkcje telefonu Głośnik, timer połączeń, połączenie konferencyjne, alarm wibracyjny
Czujniki Akcelerometr, czujnik zbliżeniowy
Podstawowe funkcje organizacyjne Kalendarz, synchronizacja z PC, kalkulator, przypomnienie, budzik
Inne funkcje telefonu Funkcja QuickMemo
POZOSTAŁE LG Maximo L3 E400
Zawartość opakowania Zasilacz

Podobne telefony

Inne LG telefonów

Inne projekty: