Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Acer Aspire 2012WLCi w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 36 cm x 27.3 cm x 3.4 cm |
| Waga | 3 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| CPU | Intel Pentium M 1.5 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 1 MB |
| Szyna frontowa | 400 MHz |
| Chipset | Intel 855PM |
| Technologia platformy | Intel Centrino |
| Cechy | Enhanced SpeedStep technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| RAM | 512 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 333 MHz / PC2700 |
| Prędkość znamionowa | 333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 40 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | CD-RW / DVD-ROM combo stałe |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | ATI Mobility Radeon 9700 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 64 MB DDR SDRAM |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer, mikrofon |
| Zgodne Standardy | DirectSound |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 2200BG |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.90, ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 64 Wh |
| Żywotność baterii | Do 6 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Wyjście | 65 Watt |
|---|
| WEJŚCIE Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, przycisk przewijania w 4 kierunkach |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x CardBus (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
3 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x infrared IrDA 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x audio - wyjście liniowe/słuchawki - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x audio - wejście liniowe/mikrofon - mini-phone 3.5 mm 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 |
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, MultiMediaCard, SmartMedia Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Acrobat Reader, Norton AntiVirus, Microsoft Works, Acer Notebook Manager, Acer Launch Manager, CyberLink PowerDirector, NTI CD-Maker 6 Gold, Intel PROSet, Aspire Arcade |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 2012WLCi |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, hasło do dysku twardego, hasło włączenia zasilania, hot keys, wake on LAN, Wake on Ring |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 80% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy