Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Acer Aspire 1711SMi. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.8 cm x 32 cm x 5.5 cm |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| CPU | Intel Pentium 4 2.8 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 |
| Chipset | Intel 865G |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| RAM | 512 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Czynnik formujący | DIMM 184-PIN |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP 8x - NVIDIA GeForce FX Go5700 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 64 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 1 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Wyjście | 180 Watt |
|---|
| WEJŚCIE Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, przycisk przewijania w 4 kierunkach |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Sloty |
2 x memory (1 free) 1 x CardBus (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX - RJ-45 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) 1 x serial - RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x klawiatura / mysz - generic - 6 pin mini-DIN (PS/2 style) 2 x IEEE 1394 (FireWire) |
| Czytnik karty pamięci | 6 in 1 (SD Card, Memory Stick, MultiMediaCard, CompactFlash, SmartMedia Card, Microdrive) |
| SOFTWARE Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Acer Launch Manager, Adobe Acrobat Reader 5.0, NTI CD-Maker, Microsoft Works 7.0, Norton AntiVirus 2003 |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 1711SMi |
|---|
| Funkcje | Wake on LAN, Audio DJ |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy