Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer Aspire 1513LMi. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 33.4 cm x 28.7 cm x 4.9 cm |
| Waga | 3.7 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 768 (XGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| CPU | AMD Athlon 64 3400+ / 2.2 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 1 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | NVIDIA nForce3 Go150 |
| Cechy | HyperTransport technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| RAM | 512 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 333 MHz / PC2700 |
| Prędkość znamionowa | 333 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 60 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW stałe |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce FX Go5700 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 64 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Zgodne Standardy | DirectSound |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 63 Wh |
| Żywotność baterii | Do 2 godzin |
| WEJŚCIE Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Sloty |
1 x CardBus (1 free) 2 x memory |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x IEEE 1394 (FireWire) 4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x infrared IrDA 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) |
| SOFTWARE Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Acrobat Reader, Norton AntiVirus, Cyberlink PowerDVD, Acer System Recovery, Acer Launch Manager, Microsoft Works 7.0 |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 1513LMi |
|---|
| Zgodne Standardy | ACPI 1.0b |
|---|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy