Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Lenovo ThinkPad X250 (20CL) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram audio i wideo komunikacja adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 30.55 cm x 20.85 cm x 2.03 cm |
| Waga | 1.31 kg |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym |
| WYŚWIETLACZ Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 12.5" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Anti-glare |
| PROCESOR Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| CPU | No CPU |
|---|
| PAMIĘĆ RAM Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| RAM | 0 GB |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 1 |
| Puste sloty | 1 |
| AUDIO I WIDEO Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | No graphics |
|---|---|
| Dźwięk | Głośniki stereo, dwa mikrofony |
| Kodek | Realtek ALC3232 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
|---|
| ADAPTER AC Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Typ | Klawiatura, trackpoint, UltraNav |
|---|---|
| Funkcje | Odporny na zalanie, wielodotykowy touchpad, touchpad bez przycisków |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Interfejsy |
2 x USB 3.0 VGA Mini DisplayPort LAN Dock Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|
| SOFTWARE Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| System operacyjny (OS) | No operating system |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo ThinkPad X250 (20CL) |
|---|
| Możliwość dokowania | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 1.2) Security Chip |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło do dysku twardego, hasło włączenia zasilania, 1 USB 3.0 (Always On), ThinkEngine |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy