Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Lenovo ThinkPad W541 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.66 cm x 24.81 cm x 2.95 cm |
| Waga | 2.7 kg |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym |
| WYŚWIETLACZ Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Funkcje | Anti-glare |
| PROCESOR Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (4th Gen) 4810MQ / 2.8 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.8 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Intel QM87 |
| Technologia platformy | Intel vPro Platform |
| Cechy | Integrated memory controller |
| PAMIĘĆ RAM Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| RAM | 16 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 32 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 4 |
| PAMIĘC MASOWA Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 256 GB SSD |
|---|---|
| Pamięć podręczna SSD | Opcjonalnie (M.2) |
| Napęd optyczny | Wyjmowana nagrywarka DVD |
| AUDIO I WIDEO Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 karta z pojedynczym GPU / zintegrowany GPU |
|---|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA Quadro K2100M / Intel HD Graphics 4600 |
| Kamera | Tak - 720p |
| Dźwięk | Głośniki stereo, dwa mikrofony |
| Kodek | Realtek ALC3232 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
|---|
| WWAN |
|---|
| Generacja | Możliwość rozbudowy WWAN |
|---|
| BATERIA Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|
| ADAPTER AC Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Typ | Klawiatura, trackpoint, UltraNav |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Odporny na zalanie, wielodotykowy touchpad, touchpad bez przycisków |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Wnęki rozszerzeń | 1 x Ultrabay |
|---|---|
| Sloty | 1 x ExpressCard/34 (1 free) |
| Interfejsy |
2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 Mini DisplayPort/Thunderbolt combo VGA LAN Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo Dock |
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card, SDXC Card, SDXC UHS-II Card) |
| SOFTWARE Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition (Microsoft Authorized Refurbisher (MAR)) |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo ThinkPad W541 |
|---|
| Możliwość dokowania | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 1.2) Security Chip |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło do dysku twardego, hasło włączenia zasilania, Intel Active Management Technology (iAMT), 1 USB 2.0 (Always On), ThinkEngine, Test MIL-STD-810G |
| Zgodne Standardy | ISO 9001, ISO 14001, RoHS, GREENGUARD, ISO 27001 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy