Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje ASUS N75SF (DH71). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 42.6 cm x 29 cm x 3.9 cm |
| Waga | 3.4 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | ASUS Splendid Video Intelligence Technology, 30 Days Bright Dot Return |
| PROCESOR ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (2nd Gen) 2670QM / 2.2 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.1 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM65 Express |
| PAMIĘĆ RAM ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| RAM | 8 GB (2 x 4 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 1 TB HDD SATA 3Gb/s / 7200 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | BD-RE |
| AUDIO I WIDEO ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 555M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 2 GB DDR3 SDRAM |
| Cechy systemu wideo | Video Magic Technology |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 2 megapiksele |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | ASUS SonicMaster, ASUS Bang & Olufsen ICEpower |
| KOMUNIKACJA ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 HS |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 5200 mAh |
| ADAPTER AC ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 120 Watt, 19 V, 6.3 A |
| WEJŚCIE ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Interfejsy |
Headphone/SPDIF combo jack Wejście mikrofonu VGA 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 LAN HDMI |
|---|
| SOFTWARE ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS N75SF (DH71) |
|---|
| Funkcje | InstantOn, ASUS USB Charger+, Design by David Lewis, ASUS Super Hybrid Engine II |
|---|---|
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 2 lata Zabezpieczenie przed przypadkowym uszkodzeniem - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy