Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS Eee PC 1015PEM Seashell w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Typ produktu | Netbook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 26.2 cm x 17.8 cm x 3.6 cm |
| Waga | 1.25 kg |
| Kolor | Czerwony | Czarny | Biały |
| WYŚWIETLACZ ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 10.1" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 (WSVGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | Anti-glare |
| PROCESOR ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| CPU | Intel Atom N550 / 1.5 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 1 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Cechy | Hyper-Threading Technology |
| PAMIĘĆ RAM ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| RAM | 1 GB (1 x 1 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 1 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 160 GB HDD SATA 1.5Gb/s |
|---|
| AUDIO I WIDEO ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA 3150 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Technologia dynamicznej pamięci wideo 4.0 |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 0,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| BATERIA ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 5200 mAh |
| Żywotność baterii | Do 11 godzin |
| WEJŚCIE ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Interfejsy |
USB 2.0 VGA Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek LAN 2 x USB 3.0 |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 3 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card) |
| SOFTWARE ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Starter |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | ASUS Super Hybrid Engine, ASUS Eee Docking, ASUS Express Gate |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS Eee PC 1015PEM Seashell |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | ASUS Super Hybrid Engine, Express Gate |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Zgodność z EPEAT | Złota EPEAT |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy