Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje ASUS N73JF (TY096V) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 42 cm x 28.7 cm x 4.1 cm |
| Waga | 3.4 kg |
| WYŚWIETLACZ ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 900 (HD+) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Glare |
| PROCESOR ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| CPU | Intel Core i3 370M / 2.4 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L3 - 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM55 Express |
| PAMIĘĆ RAM ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| RAM | 4 GB (2 x 2 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1066 MHz / PC3-8500 |
| Prędkość znamionowa | 1066 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 640 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 karta z pojedynczym GPU / zintegrowany GPU |
|---|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GT 425M / Intel HD Graphics |
| Pamięć wideo | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Cechy systemu wideo | NVIDIA Optimus |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 2 megapiksele |
| Dźwięk | Głośnik |
| Funkcje audio | ASUS SonicMaster |
| KOMUNIKACJA ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11b/g/n |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| ADAPTER AC ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt, 19 V, 4.74 A |
| WEJŚCIE ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Interfejsy |
Wejście mikrofonu Headphone/SPDIF combo jack VGA USB 3.0 2 x USB 2.0 LAN HDMI eSATA |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY ASUS N73JF (TY096V) |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
|---|
Podobne laptopy
Inne ASUS laptopy