Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów MSI CX623 (i5443W7P). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.4 cm x 24.7 cm x 3.5 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Czarny srebrny |
| WYŚWIETLACZ MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| PROCESOR MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 450M / 2.4 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.66 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L3 - 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM55 Express |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology |
| PAMIĘĆ RAM MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| PAMIĘC MASOWA MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 320 GB HDD SATA 1.5Gb/s |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 karta z pojedynczym GPU / zintegrowany GPU |
|---|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce G310M / Intel HD Graphics |
| Pamięć wideo | 1 GB DDR3 SDRAM |
| Cechy systemu wideo | MSI GPU Boost Technology, NVIDIA Optimus |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| KOMUNIKACJA MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4800 mAh |
| WEJŚCIE MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Sloty | 1 x ExpressCard (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
3 x USB 2.0 USB 2.0/eSATA VGA HDMI LAN Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek |
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, MultiMediaCard, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY MSI CX623 (i5443W7P) |
|---|
| Funkcje | ECO Engine Power Management System |
|---|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne MSI laptopy