Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer Aspire V5 (561). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38.16 cm x 25.6 cm x 2.54 cm |
| Waga | 2.4 kg |
| Kolor | Szary, czarny |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | CineCrystal |
| PROCESOR Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (4th Gen) 4200U / 1.6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.6 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| RAM | 4 GB (1 x 4 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Prędkość | 1600 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - taca |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel HD Graphics 4400 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak - HD |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Technologia | 4-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 2500 mAh |
| ADAPTER AC Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 40 Watt, 19 V |
| WEJŚCIE Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Funkcje | Wielofunkcyjny touchpad |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Interfejsy |
HDMI VGA USB 3.0 2 x USB 2.0 LAN |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 8.1 Single Language 64-bit |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire V5 (561) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Numer modelu | 54204G50Maik |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy