Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Acer Aspire E5 (551) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38.16 cm x 25.6 cm x 3.03 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | HDCP, glare, CineCrystal |
| PROCESOR Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| CPU | AMD A10 7300 / 1.9 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.2 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | L2 - 4 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | AMD A76M FCH |
| Cechy | AMD Turbo CORE technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Prędkość | 1600 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 1 TB HDD / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - taca |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AMD Radeon R6 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak - 1280 x 720 |
| Funkcje kamery | Nagrywanie filmów HD 720p |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11b/g/n |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 2500 mAh |
| ADAPTER AC Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt, 19 V |
| WEJŚCIE Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Wielofunkcyjny panel dotykowy, klawiatura Acer FineTip, precyzyjny panel dotykowy |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Interfejsy |
USB 3.0 HDMI VGA LAN 2 x USB 2.0 Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 8.1 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire E5 (551) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | Wake on LAN |
| Numer modelu | T1MK |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy