Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Acer Aspire E5 (522) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38.16 cm x 25.6 cm x 2.92 cm |
| Waga | 2.4 kg |
| Kolor | Szary, czarny |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Jasność obrazu | 200 cd/m² |
| Funkcje | Glare, CineCrystal |
| PROCESOR Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| CPU | AMD A8 7410 / 2.2 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.5 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| RAM | 8 GB (1 x 8 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Prędkość | 1600 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 204-pin |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 1 TB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - taca |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AMD Radeon R5 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak - HD |
| Funkcje audio | Acer TrueHarmony technology |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| BATERIA Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Technologia | 4-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 2520 mAh |
| ADAPTER AC Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 45 Watt, 19 V |
| WEJŚCIE Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Interfejsy |
HDMI VGA LAN 2 x USB 3.0 USB 2.0 Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card) |
| SOFTWARE Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 8.1 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire E5 (522) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Numer modelu | 806L |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy