Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Acer Aspire 1705SCi_nV. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.8 cm x 32 cm x 5.5 cm |
| Waga | 7.1 kg |
| WYŚWIETLACZ Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| PROCESOR Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| CPU | Intel Pentium 4 3.06 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 512 KB |
| Szyna frontowa | 533 MHz |
| Chipset | SiSM650 |
| Cechy | Hyper-Threading Technology |
| PAMIĘĆ RAM Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| RAM | 512 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 266 MHz / PC2100 |
| Prędkość znamionowa | 266 MHz |
| Czynnik formujący | DIMM 184-PIN |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Napęd dyskietek | Zintegrowana stacja dyskietek 3,5" 1,44 MB |
|---|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 120 GB HDD |
| Napęd optyczny | CD-RW / DVD-ROM combo odłączane |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 10x |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 8x |
| AUDIO I WIDEO Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP - NVIDIA GeForce FX Go5600 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 64 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer |
| KOMUNIKACJA Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.90, ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Żywotność baterii | Do 1,5 godzin |
| ADAPTER AC Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Wyjście | 150 Watt |
|---|
| WEJŚCIE Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Wnęki rozszerzeń | 1 x dostępne z przodu - (0 wolne) |
|---|---|
| Sloty |
2 x memory (1 free) 1 x CardBus (1 free) |
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - Wyjście S-video 2 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x serial - RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) 1 x parallel - IEEE 1284 (EPP/ECP) - 25 pin D-Sub (DB-25) 1 x klawiatura / mysz - generic - 6 pin mini-DIN (PS/2 style) 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone 3.5 mm |
| SOFTWARE Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Acer Aspire 1705SCi_nV |
|---|
| Funkcje | Thermal monitoring |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 2 lata - carry-in |
Podobne laptopy
Inne Acer laptopy