LG T375 specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
3.2"
Główny aparat
2 megapiksele
Bateria
950 mAh

Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów LG T375. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany telefon i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi telefonami.

KONSTRUKCJA I WYMIARY LG T375
Typ telefonu Feature phone
Sterowanie Dotykowy
Kolor telefonu Czarny
Wodoodporność -
SAR 0,79 W/kg (ciało), 0,7 W/kg (głowa)
Zintegrowane komponenty Radio FM
Typ złącza Gniazdo słuchawkowe - mini-telefon 3,5mm
Micro-USB - 5 pin Micro-USB typ B
Liczba kart SIM Dual-SIM
WYŚWIETLACZ LG T375
Typ wyświetlacza wyświetlacz LCD
Technologia wyświetlania TFT
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 3.2" Gorszy niż 74 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 3.2" cali. Mniejsze wyświetlacze telefonów nie muszą być wadą. Są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Nie zapewniają jednak takich samych wrażeń podczas na przykład oglądania filmów czy grania w gry, więc lepiej nadają się dla mniej wymagających użytkowników. Więc jeśli jesteś podstawowym użytkownikiem i nie używasz telefonu do takich rzeczy jak oglądanie filmów czy granie w gry regularnie, ten rozmiar jest całkowicie wystarczający. Wadą wyświetlaczy LCD jest stosunkowo niższy kontrast wyświetlanych kolorów, ponieważ technologia ta nie oddaje dobrze absolutnej czerni. Również z powodu większego zużycia energii, wyświetlacze LCD nie są już tak powszechne w telefonach. Mimo to, niektórzy producenci nadal wyposażają swoje telefony w technologię LCD. Jednak nowoczesne smartfony wykorzystują już technologię OLED. Zaletą telefonów LCD jest to, że są one zazwyczaj tańsze w budowie niż technologia OLED.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ LG T375
Pamięć wewnętrzna (internal storage) -
Pamięć użytkownika 500 MB
Obsługiwane karty pamięci microSD - do 16 GBDodatkowo, jeśli potrzebujesz więcej pamięci, ten model oferuje możliwość włożenia karty pamięci w celu zwiększenia rozmiaru pamięci masowej.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY LG T375
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 2 megapiksele Gorszy niż 80 % ocenionych telefonów.
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 0

Tylny aparat telefonu LG T375 ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Wysoka rozdzielczość obiektywu nie zawsze oznacza wysoką jakość zdjęć. Główny obiektyw ma 2 megapiksele, ale należy również spojrzeć na rozmiar piksela lub jasność.

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE LG T375
Pojemność baterii (rozmiar) 950 mAh Gorszy niż 84 % ocenionych telefonów.
Czas czuwania 130 godzin Gorszy niż 95 % ocenionych telefonów.
Szczegółowe informacje na temat żywotności baterii Czas czuwania: do 130 godz.
Technologia akumulatorów Litowo-jonowy

Wielkość baterii w LG T375 to 950 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Standby Time to 130 godzin. Reprezentuje on czas, przez jaki telefon będzie działał na jednym ładowaniu, gdy nie będziesz go aktywnie używać.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA LG T375
Technologia GSM
KOMUNIKACJA LG T375
Transfer danych GPRS, EDGE
Interfejs bezprzewodowy IEEE 802.11b/g
Bluetooth Bluetooth 2.1 EDR
Funkcje komunikacyjne Mobilny klient poczty elektronicznej, przeglądarka internetowa
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS

Bluetooth 2.1 EDR ułatwia połączenie telefonu z innymi urządzeniami bezprzewodowymi, takimi jak słuchawki, głośniki, telewizor lub tablet i inne.

Pokaż więcej
MULTIMEDIA LG T375
Obsługiwane formaty audio AAC, MP3, AAC +
FUNKCJE LG T375
Funkcje telefonu Głośnik, timer połączeń, połączenie konferencyjne, alarm wibracyjny
Czujniki Czujnik zbliżeniowy
Podstawowe funkcje organizacyjne Kalendarz, kalkulator, przypomnienie, budzik
Opcja Dual-SIM Tak
POZOSTAŁE LG T375
Zawartość opakowania Zasilacz

Podobne telefony

Inne LG telefonów

Inne projekty: