Kazam Thunder2 4.5L specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
4.5", 854 x 480 pikseli
Przedni aparat
2 megapiksele
Główny aparat
8 megapikseli
System operacyjny
Android 4.2 (Jelly Bean)
Bateria
1850 mAh

Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Kazam Thunder2 4.5L. Dowiedz się, jak wybrany telefon wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania telefonów.

KONSTRUKCJA I WYMIARY Kazam Thunder2 4.5L
Typ telefonu Smartfon
Sterowanie Dotykowy
Wysokość 136.5 mm Lepszy niż 50 % ocenionych telefonów.
Szerokość 67.5 mm Gorszy niż 51 % ocenionych telefonów.
Głębokość 11.5 mm Gorszy niż 58 % ocenionych telefonów.
Kolor telefonu Czarny
Wodoodporność -
SAR 1,28 W/kg (ciało), 0,28 W/kg (głowa)
Zintegrowane komponenty Radio FM, latarka LED
Typ złącza USB
Gniazdo słuchawkowe
WYŚWIETLACZ Kazam Thunder2 4.5L
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 4.5" Gorszy niż 59 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość wyświetlacza 854 x 480 pikseli Gorszy niż 52 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 4.5" cali. Telefony z mniejszymi wyświetlaczami są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Jednak doświadczenie jest mniej przyjemne w porównaniu do telefonów z dużymi wyświetlaczami. Ale jeśli kupujesz telefon do podstawowego użytku i nie chcesz wysokiej jakości gier lub dużego ekranu do oglądania filmów, ten rozmiar jest dla Ciebie wystarczająco dobry.

Rozdzielczość wyświetlacza Kazam Thunder2 4.5L to 854 x 480 pikseli. Wyższa rozdzielczość wyświetlacza jest warunkiem uzyskania ostrzejszego obrazu. Standardem dla telefonów średniej klasy jest dziś rozdzielczość Full HD, czyli 1920 × 1080 px. Tańsze telefony, które zazwyczaj mają mniejszą przekątną, mają rozdzielczość HD 1280 × 720 px. Mniejsze rozdzielczości można znaleźć tylko w starszych modelach. Z kolei najlepsze telefony mają rozdzielczość 4K, czyli 3840 × 2160 px.

Pokaż więcej
PROCESOR Kazam Thunder2 4.5L
Liczba rdzeni procesora Czterordzeniowy Gorszy niż 57 % ocenionych telefonów.

Liczba rdzeni procesora to 4. To właśnie liczba rdzeni odgrywa ważną rolę w ocenie wydajności telefonu, ponieważ jest ona odpowiedzialna za operacje obliczeniowe. Smartfony już powszechnie mają liczbę rdzeni od około 4 do 8. Procesory wielordzeniowe mogą działać lepiej i skracać czas przetwarzania żądania do minimum, co przekłada się na reakcję telefonu, na przykład w szybkości otwierania aplikacji.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ Kazam Thunder2 4.5L
Pamięć wewnętrzna (internal storage) -
Obsługiwane karty pamięci microSDDodatkową opcją zwiększenia przestrzeni dyskowej w tym modelu jest włożenie karty pamięci.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY Kazam Thunder2 4.5L
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 8 megapikseli Lepszy niż 52 % ocenionych telefonów.
Ostrość głównego aparatu Automatyczny
Tryby pracy aparatu Zdjęcia panoramiczne, zdjęcia seryjne
Rozpoznawanie twarzy Wykrywanie twarzy, wykrywanie uśmiechu Lepszy niż 79 % ocenionych telefonów.
Źródło światła aparatu Światło LED
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 1
Rozdzielczość przedniego aparatu 2 megapiksele Gorszy niż 81 % ocenionych telefonów.

Tylny aparat telefonu Kazam Thunder2 4.5L ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Rozdzielczość głównego obiektywu to 8 megapikseli. Wyższa rozdzielczość nie musi oznaczać super wysokiej jakości zdjęć. Zależy ona na przykład od wielkości piksela, ale także od innych czynników Niektórzy użytkownicy docenią także funkcję rozpoznawania twarzy, dzięki której aparat rozpoznaje twarz osoby znajdującej się w kadrze i automatycznie ustawia na nią ostrość.

Przedni aparat
Przedni aparat Kazam Thunder2 4.5L ma jeden obiektyw. Taka liczba obiektywów jest standardem w większości dzisiejszych smartfonów. Rozdzielczość przedniego obiektywu osiąga wartość 2 megapiksele. Ponownie należy zauważyć, że rozdzielczość jest tylko jednym z kilku innych ważnych czynników wpływających na wynikową jakość zdjęcia.

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE Kazam Thunder2 4.5L
Pojemność baterii (rozmiar) 1850 mAh Gorszy niż 57 % ocenionych telefonów.

Wielkość baterii w Kazam Thunder2 4.5L to 1850 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA Kazam Thunder2 4.5L
Technologia WCDMA (UMTS) / GSM
Generowanie sieci komórkowej 4G Lepszy niż 88 % ocenionych telefonów.
System operacyjny Android 4.2 (Jelly Bean)

Kazam Thunder2 4.5L obsługuje 4G. Łączność 5G, która powoli wypiera standardową łączność 4G, to wciąż raczej domena najnowszych telefonów. System operacyjny w tym przypadku to Android 4.2 (Jelly Bean).

Pokaż więcej
KOMUNIKACJA Kazam Thunder2 4.5L
Transfer danych GPRS, EDGE, HSDPA, LTE
Interfejs bezprzewodowy Wi-Fi
Bluetooth Bluetooth
Funkcje komunikacyjne Mobilny klient poczty elektronicznej, przeglądarka internetowa
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS

Do podstawowych standardów łączności należy Bluetooth, który zapewnia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak słuchawki, tablety, głośniki czy smartwatche.

Pokaż więcej
FUNKCJE Kazam Thunder2 4.5L
Funkcje telefonu Głośnik, timer połączeń, połączenie konferencyjne, tryb samolotowy, alarm wibracyjny
POZOSTAŁE Kazam Thunder2 4.5L
Zawartość opakowania Zasilacz

Podobne telefony

Inne Kazam telefonów

Inne projekty: