Binatone SM800 specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
3.5", 320 x 240 pikseli
Główny aparat
2 megapiksele

Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Binatone SM800. Dowiedz się, jak wybrany telefon wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania telefonów.

KONSTRUKCJA I WYMIARY Binatone SM800
Typ telefonu Feature phone
Sterowanie Dotykowy
Wodoodporność -
Zintegrowane komponenty Radio FM, latarka LED
Typ złącza Micro-USB - 5 pin Micro-USB typ B
WYŚWIETLACZ Binatone SM800
Typ wyświetlacza wyświetlacz LCD
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 3.5" Gorszy niż 71 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość wyświetlacza 320 x 240 pikseli Gorszy niż 68 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 3.5" cali. Telefony z mniejszymi wyświetlaczami są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Jednak doświadczenie jest mniej przyjemne w porównaniu do telefonów z dużymi wyświetlaczami. Ale jeśli kupujesz telefon do podstawowego użytku i nie chcesz wysokiej jakości gier lub dużego ekranu do oglądania filmów, ten rozmiar jest dla Ciebie wystarczająco dobry. Wadą wyświetlaczy LCD jest stosunkowo niższy kontrast wyświetlanych kolorów, ponieważ technologia ta nie oddaje dobrze absolutnej czerni. Również z powodu większego zużycia energii, wyświetlacze LCD nie są już tak powszechne w telefonach. Mimo to, niektórzy producenci nadal wyposażają swoje telefony w technologię LCD. Jednak nowoczesne smartfony wykorzystują już technologię OLED. Zaletą telefonów LCD jest to, że są one zazwyczaj tańsze w budowie niż technologia OLED.

Rozdzielczość wyświetlacza Binatone SM800 to 320 x 240 pikseli. Wyższa rozdzielczość wyświetlacza jest warunkiem uzyskania ostrzejszego obrazu. Standardem dla telefonów średniej klasy jest dziś rozdzielczość Full HD, czyli 1920 × 1080 px. Tańsze telefony, które zazwyczaj mają mniejszą przekątną, mają rozdzielczość HD 1280 × 720 px. Mniejsze rozdzielczości można znaleźć tylko w starszych modelach. Z kolei najlepsze telefony mają rozdzielczość 4K, czyli 3840 × 2160 px.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ Binatone SM800
Pamięć wewnętrzna (internal storage) -
APARAT FOTOGRAFICZNY Binatone SM800
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 2 megapiksele Gorszy niż 80 % ocenionych telefonów.
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 0

Tylny aparat telefonu Binatone SM800 ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Rozdzielczość głównego obiektywu to 2 megapiksele. Wyższa rozdzielczość nie musi oznaczać super wysokiej jakości zdjęć. Zależy ona na przykład od wielkości piksela, ale także od innych czynników

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE Binatone SM800
Pojemność baterii (rozmiar) -
Czas czuwania 600 godzin Lepszy niż 86 % ocenionych telefonów.
Czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń 300 minut Gorszy niż 73 % ocenionych telefonów.Standby Time to 600 godzin i wyraża on maksymalny czas, jaki telefon może wytrzymać na jednym ładowaniu, gdy nie jest aktywnie używany. Talk Time, czyli czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń, oznacza czas, przez jaki telefon będzie działał po pełnym naładowaniu, jeśli stale prowadzisz rozmowy. W przypadku Binatone SM800 jest to 300 minut.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA Binatone SM800
Technologia GSM
KOMUNIKACJA Binatone SM800
Transfer danych GPRS
Technologia połączeń 2G 900 GSM, 1800 GSM
Bluetooth Bluetooth 3.0

Do podstawowych standardów łączności należy Bluetooth 3.0, który zapewnia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak słuchawki, tablety, głośniki czy smartwatche.

Pokaż więcej
FUNKCJE Binatone SM800
Funkcje telefonu Alarm wibracyjny
Podstawowe funkcje organizacyjne Kalendarz, budzik
Inne funkcje telefonu Przycisk SOS
POZOSTAŁE Binatone SM800
Zawartość opakowania Zasilacz, Podstawka ładująca telefonu
Normy HAC (Hearing Aid Compatible)

Podobne telefony

Inne Binatone telefonów

Inne projekty: