AT&T specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
2"
Główny aparat
0,3 megapiksela
Pamięć
50 MB
RAM
64 MB
Bateria
900 mAh

Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje AT&T. Dowiedz się, jak wybrany telefon wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania telefonów.

KONSTRUKCJA I WYMIARY AT&T
Typ telefonu Feature phone
Sterowanie Folder (flip)
Wysokość 74.7 mm Gorszy niż 99 % ocenionych telefonów.
Szerokość 36.6 mm Gorszy niż 99 % ocenionych telefonów.
Głębokość 13.8 mm Gorszy niż 69 % ocenionych telefonów.
Waga 92 g Lepszy niż 87 % ocenionych telefonów.
Wodoodporność -
SAR 0,67 W/kg (ciało), 0,62 W/kg (głowa)
Zintegrowane komponenty Radio FM
Typ złącza USB

Telefon komórkowy AT&T ma wysokość 74.7 mm, szerokość 36.6 mm i grubość 13.8 mm. Waga telefonu to 92 g.

Pokaż więcej
WYŚWIETLACZ AT&T
Typ wyświetlacza wyświetlacz LCD
Technologia wyświetlania TFT
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 2" Gorszy niż 93 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 2" cali. Telefony z mniejszymi wyświetlaczami są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Jednak doświadczenie jest mniej przyjemne w porównaniu do telefonów z dużymi wyświetlaczami. Ale jeśli kupujesz telefon do podstawowego użytku i nie chcesz wysokiej jakości gier lub dużego ekranu do oglądania filmów, ten rozmiar jest dla Ciebie wystarczająco dobry. Wyświetlacze LCD schodzą obecnie na dalszy plan. Wynika to głównie z wyższego zużycia energii. Dodatkowo ich wadą jest niższy kontrast kolorów, co może się odbić na przykład na powstałych zdjęciach. Z drugiej strony, telefony z wyświetlaczami LCD są z reguły tańsze od tych z technologią OLED.

Pokaż więcej
PROCESOR AT&T
Oznaczenie procesora QSC6270
PAMIĘĆ AT&T
RAM 64 MB Gorszy niż 94 % ocenionych telefonów.
Pamięć wewnętrzna (internal storage) 50 MB Gorszy niż 99 % ocenionych telefonów.

Pojemność pamięci wewnętrznej telefonu to 50 MB. Na przykład, rozmiar pamięci wewnętrznej określa, ile zdjęć, piosenek, filmów lub aplikacji można mieć w telefonie. Ta pojemność pamięci jest idealna dla osób posiadających w telefonie kilka podstawowych aplikacji i kilkadziesiąt zdjęć. Jeśli nie używasz telefonu do gier lub nie potrzebujesz przechowywać zdjęć w wysokiej rozdzielczości, ten rozmiar jest wystarczający. Jednak tak małej pojemności raczej nie spotkasz w nowych smartfonach. Standardowa pamięć to dziś około 64 i 128 GB. Najlepsze telefony mają pamięć wewnętrzną o pojemności 256 GB lub więcej. Większość producentów smartfonów oferuje obecnie modele z różną wielkością pamięci, aby dopasować je do każdego użytkownika.

Pamięć RAM w telefonie AT&T jest to 64 MB. Najsilniejsze telefony posiadają obecnie pamięć operacyjną o pojemności 12 GB lub więcej, co jest szczególnie przydatne dla wymagających użytkowników, takich jak miłośnicy gier komputerowych. Zazwyczaj jednak telefony mają obecnie od 6 do 8 GB pamięci RAM, co oznacza, że telefon radzi sobie z normalną pracą i bardziej wymagającymi aplikacjami po prostu dobrze. Pamięć RAM mniejsza niż 4 GB występuje w modelach z niższej półki lub starszych i nadaje się dla użytkowników, którzy nie korzystają z wymagających aplikacji i raczej używają telefonu do podstawowych funkcji.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY AT&T
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 0,3 megapiksela Gorszy niż 96 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość zdjęć 640 x 480, 320 x 240, 220 x 176
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 0

Tylny aparat telefonu AT&T ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Rozdzielczość głównego obiektywu to 0,3 megapiksela. Wyższa rozdzielczość nie musi oznaczać super wysokiej jakości zdjęć. Zależy ona na przykład od wielkości piksela, ale także od innych czynników

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE AT&T
Pojemność baterii (rozmiar) 900 mAh Gorszy niż 85 % ocenionych telefonów.
Czas czuwania 195 godzin Gorszy niż 89 % ocenionych telefonów.
Czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń 240 minut Gorszy niż 83 % ocenionych telefonów.
Szczegółowe informacje na temat żywotności baterii Rozmowa: do 240 min
Tryb czuwania: do 195 godz.
Technologia akumulatorów Litowo-jonowy

Wielkość baterii w AT&T to 900 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Standby Time to 195 godzin i wyraża on maksymalny czas, jaki telefon może wytrzymać na jednym ładowaniu, gdy nie jest aktywnie używany. Talk Time, czyli czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń, oznacza czas, przez jaki telefon będzie działał po pełnym naładowaniu, jeśli stale prowadzisz rozmowy. W przypadku AT&T jest to 240 minut.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA AT&T
Technologia WCDMA (UMTS) / GSM
Generowanie sieci komórkowej 3G Gorszy niż 64 % ocenionych telefonów.

AT&T obsługuje 3G. Łączność 5G, która powoli wypiera standardową łączność 4G, to wciąż raczej domena najnowszych telefonów.

Pokaż więcej
KOMUNIKACJA AT&T
Transfer danych GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA
Technologia połączeń 2G 850 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth 2.0 EDR
Funkcje komunikacyjne Mobilny klient poczty elektronicznej, przeglądarka internetowa
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS

Do podstawowych standardów łączności należy Bluetooth 2.0 EDR, który zapewnia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak słuchawki, tablety, głośniki czy smartwatche.

Pokaż więcej
MULTIMEDIA AT&T
Obsługiwane formaty audio WAV, AAC, AMR, MP3, XMF, SMAF, AAC +, MIDI
Obsługiwane formaty wideo MPEG-4, H.264, H.263
FUNKCJE AT&T
Funkcje telefonu Speakerphone, sterowanie głosem, timer połączeń, połączenie konferencyjne, wybieranie głosowe, alarm wibracyjny
Inne funkcje telefonu Kompatybilność z TTY, tryb push-to-talk, budzik
POZOSTAŁE AT&T
Zawartość opakowania Zasilacz
Normy HAC (Hearing Aid Compatible)

Podobne telefony

Inne AT&T telefonów

Inne projekty: