Kazam Life B5 specyfikacja, test i opinie

Wyświetlacz
2.4", 240 x 320 pikseli
Główny aparat
0,3 megapiksela
RAM
64 MB
Bateria
1000 mAh

Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Kazam Life B5. Dowiedz się, jak wybrany telefon wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania telefonów.

KONSTRUKCJA I WYMIARY Kazam Life B5
Typ telefonu Feature phone
Sterowanie Pasek
Wysokość 119.5 mm Gorszy niż 63 % ocenionych telefonów.
Szerokość 48 mm Gorszy niż 84 % ocenionych telefonów.
Głębokość 11.5 mm Gorszy niż 58 % ocenionych telefonów.
Waga 79.8 g Lepszy niż 96 % ocenionych telefonów.
Kolor telefonu Czarny
Wodoodporność -
SAR 0,55 W/kg (ciało), 0,22 W/kg (głowa)
Zintegrowane komponenty Radio FM
Typ złącza USB
Gniazdo słuchawkowe - mini-telefon 3,5mm

Telefon komórkowy Kazam Life B5 ma wysokość 119.5 mm, szerokość 48 mm i grubość 11.5 mm. Waga telefonu to 79.8 g.

Pokaż więcej
WYŚWIETLACZ Kazam Life B5
Typ wyświetlacza wyświetlacz LCD
Technologia wyświetlania TFT
Przekątna wyświetlacza (rozmiar) 2.4" Gorszy niż 84 % ocenionych telefonów.
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 320 pikseli Gorszy niż 75 % ocenionych telefonów.

Rozmiar wyświetlacza to 2.4" cali. Telefony z mniejszymi wyświetlaczami są łatwiejsze w obsłudze jedną ręką. Jednak doświadczenie jest mniej przyjemne w porównaniu do telefonów z dużymi wyświetlaczami. Ale jeśli kupujesz telefon do podstawowego użytku i nie chcesz wysokiej jakości gier lub dużego ekranu do oglądania filmów, ten rozmiar jest dla Ciebie wystarczająco dobry. Wyświetlacze LCD schodzą obecnie na dalszy plan. Wynika to głównie z wyższego zużycia energii. Dodatkowo ich wadą jest niższy kontrast kolorów, co może się odbić na przykład na powstałych zdjęciach. Z drugiej strony, telefony z wyświetlaczami LCD są z reguły tańsze od tych z technologią OLED.

Rozdzielczość wyświetlacza Kazam Life B5 to 240 x 320 pikseli. Wyższa rozdzielczość wyświetlacza jest warunkiem uzyskania ostrzejszego obrazu. Standardem dla telefonów średniej klasy jest dziś rozdzielczość Full HD, czyli 1920 × 1080 px. Tańsze telefony, które zazwyczaj mają mniejszą przekątną, mają rozdzielczość HD 1280 × 720 px. Mniejsze rozdzielczości można znaleźć tylko w starszych modelach. Z kolei najlepsze telefony mają rozdzielczość 4K, czyli 3840 × 2160 px.

Pokaż więcej
PAMIĘĆ Kazam Life B5
RAM 64 MB Gorszy niż 94 % ocenionych telefonów.
Pamięć wewnętrzna (internal storage) -
Pamięć użytkownika 128 MB
Obsługiwane karty pamięci microSD - do 8 GBDodatkową opcją zwiększenia przestrzeni dyskowej w tym modelu jest włożenie karty pamięci.

Pamięć RAM w telefonie Kazam Life B5 jest to 64 MB. Najsilniejsze telefony posiadają obecnie pamięć operacyjną o pojemności 12 GB lub więcej, co jest szczególnie przydatne dla wymagających użytkowników, takich jak miłośnicy gier komputerowych. Zazwyczaj jednak telefony mają obecnie od 6 do 8 GB pamięci RAM, co oznacza, że telefon radzi sobie z normalną pracą i bardziej wymagającymi aplikacjami po prostu dobrze. Pamięć RAM mniejsza niż 4 GB występuje w modelach z niższej półki lub starszych i nadaje się dla użytkowników, którzy nie korzystają z wymagających aplikacji i raczej używają telefonu do podstawowych funkcji.

Pokaż więcej
APARAT FOTOGRAFICZNY Kazam Life B5
TYLNY APARAT
Liczba obiektywów tylnego aparatu 1
Rozdzielczość głównego aparatu 0,3 megapiksela Gorszy niż 96 % ocenionych telefonów.
Ostrość głównego aparatu Bez regulacji ostrości
PRZEDNI APARAT
Liczba obiektywów przedniego aparatu 0

Tylny aparat telefonu Kazam Life B5 ma tylko jeden obiektyw. Jeden obiektyw jest bardziej typowy dla starszych telefonów lub telefonów z niższej półki z aparatami niższej jakości. Tylne aparaty w nowoczesnych telefonach są dziś zazwyczaj wyposażone w dwa, trzy, a czasem nawet pięć obiektywów tylnej kamery. Rozdzielczość głównego obiektywu to 0,3 megapiksela. Wyższa rozdzielczość nie musi oznaczać super wysokiej jakości zdjęć. Zależy ona na przykład od wielkości piksela, ale także od innych czynników

Pokaż więcej
BATERIA I ŁADOWANIE Kazam Life B5
Pojemność baterii (rozmiar) 1000 mAh Gorszy niż 79 % ocenionych telefonów.
Czas czuwania 300 godzin Gorszy niż 59 % ocenionych telefonów.
Czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń 210 minut Gorszy niż 90 % ocenionych telefonów.
Szczegółowe informacje na temat żywotności baterii Rozmowa: do 210 min
Tryb czuwania: do 300 godz.
Technologia akumulatorów Litowo-jonowy

Wielkość baterii w Kazam Life B5 to 1000 mAh. Rozmiar wyświetlacza, wydajność procesora, wykorzystanie funkcji danych i oczywiście intensywność korzystania z telefonu w ogóle mają znaczący wpływ na wytrzymałość baterii. Standardem dla większości smartfonów jest dziś pojemność baterii wynosząca około 4500 do 5000 mAH. Telefony z taką wielkością baterii zazwyczaj gwarantują żywotność telefonu na poziomie co najmniej 1 dnia. Starsze lub tańsze modele smartfonów mogą wtedy osiągać pojemność baterii zazwyczaj około 2500 mAH i poniżej. Przy takiej pojemności może się okazać, że przy intensywnym korzystaniu z telefonu konieczne będzie jego doładowanie w ciągu dnia.

Standby Time to 300 godzin i wyraża on maksymalny czas, jaki telefon może wytrzymać na jednym ładowaniu, gdy nie jest aktywnie używany. Talk Time, czyli czas pracy na baterii podczas wykonywania połączeń, oznacza czas, przez jaki telefon będzie działał po pełnym naładowaniu, jeśli stale prowadzisz rozmowy. W przypadku Kazam Life B5 jest to 210 minut.

Pokaż więcej
TECHNOLOGIA Kazam Life B5
Technologia WCDMA (UMTS) / GSM
KOMUNIKACJA Kazam Life B5
Transfer danych GPRS
Technologia połączeń 2G 850 GSM, 900 GSM, 1800 GSM, 1900 GSM
Bluetooth Bluetooth
Funkcje komunikacyjne Mobilny klient poczty elektronicznej
Usługi w zakresie przesyłania wiadomości SMS, MMS

Do podstawowych standardów łączności należy Bluetooth, który zapewnia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak słuchawki, tablety, głośniki czy smartwatche.

Pokaż więcej
FUNKCJE Kazam Life B5
Funkcje telefonu Głośnik, timer połączenia, alarm wibracyjny
POZOSTAŁE Kazam Life B5
Zawartość opakowania Zasilacz

Podobne telefony

Inne Kazam telefonów

Inne projekty: