Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Xiaomi Watch S1. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany smartwatch i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi smartwatchami.
ogólne funkcje łączność wyświetlacz urządzenie wejściowe koperta pasek bateria różne
| OGÓLNE Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Typ produktu | Smart watch |
|---|---|
| Obsługiwany system operacyjny urządzenia hosta | iOS 10 or later, Android 6.0 (Marshmallow) or later |
| Aktywność/Sport | Multisport |
| Styl noszenia | Styl zegarka |
| Wejście audio | Mikrofon |
| Wyjście audio | Głośnik |
| Szerokość | 46.5 mm |
| Wysokość | 46.5 mm |
| Głębokość | 11 mm |
| Waga | 52 g |
| Materiał korpusu | Stal nierdzewna |
| Ochrona | Wodoodporny |
| Wyświetlacz zegarka | Tak |
| FUNKCJE Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Czujniki | Akcelerometr, czujnik światła otoczenia, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, pulsoksymetr, optyczny czujnik pracy serca |
|---|---|
| Dane śledzenia | Dystans, spalone kalorie, aktywność, aktywność podczas snu, tętno, kroki, nasycenie krwi tlenem, poziom stresu |
| Ustawienie celu | Tak |
| Cechy | Obsługa połączeń, automatyczne rozpoznawanie ćwiczeń, funkcja treningu oddechowego |
| Powiadomienia | SMS, Email, social apps, incoming calls |
| Rodzaj informacji zwrotnej | Alarm wibracyjny, interfejs wizualny |
| Nawigacja (GPS) | Odbiornik GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou/QZSS |
| Kompatybilność z Internetem rzeczy (IoT) | Tak |
| Inteligentny asystent IoT | Wbudowana Alexa |
| IoT sterowany głosem | Bezpośredni |
| ŁĄCZNOŚĆ Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Interfejs bezprzewodowy | IEEE 802.11b/g/n, NFC, Bluetooth 5.2 |
|---|
| WYŚWIETLACZ Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Typ | AMOLED - kolor |
|---|---|
| Rozdzielczość | 466 x 466 pixels |
| Rozmiar ekranu | 1.43" |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Ochrona ekranu | Szafirowe szkło |
| Niegasnący wyświetlacz (AOD) | Tak |
| URZĄDZENIE WEJŚCIOWE Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Typ | Ekran dotykowy, przyciski |
|---|
| KOPERTA Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Rozmiar koperty | 46 mm |
|---|---|
| Kształt koperty | Okrągły |
| Szczegóły koperty | Srebrny | Czarny |
| PASEK Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Typ paska | Pasek |
|---|---|
| Wymienny | Tak |
| Typ zapięcia | Klamra |
| Materiał paska | Skóra cielęca |
| Kolor paska | Brązowy | Czarny |
| BATERIA Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Technologia | Polimer litowy |
|---|---|
| Pojemność | 470 mAh |
| Czas pracy (szczegóły) |
Tryb oszczędzania energii - do 24 dni Typowe użytkowanie - do 12 dni |
| Bateria wielokrotnego ładowania | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| RÓŻNE Xiaomi Watch S1 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Kabel USB, stacja dokująca do ładowania bezprzewodowego, pasek fluorowy (szary) |
|---|---|
| Maksymalna głębokość wodoodporności | 50 m |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Gwarancja | 2 lata gwarancji |
Podobne smartwatche
Inne smartwatche Xiaomi
Popularne porównania z Xiaomi Watch S1 :