Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Xiaomi Mi Watch. Dowiedz się, jak wybrany smartwatch wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania smartwatchów.
ogólne funkcje łączność wyświetlacz urządzenie wejściowe koperta pasek bateria różne
| OGÓLNE Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Typ produktu | Smart watch |
|---|---|
| Obsługiwany system operacyjny urządzenia hosta | iOS 10 or later, Android 5.0 (Lollipop) or later |
| Styl noszenia | Styl zegarka |
| Szczegóły korpusu | Tylko etui: 32 g |
| Materiał korpusu | Poliamid wzmocniony włóknem szklanym |
| Ochrona | Wodoodporny |
| Wyświetlacz zegarka | Tak |
| FUNKCJE Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Czujniki | Akcelerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik geomagnetyczny, wysokościomierz barometryczny, optyczny czujnik tętna, żyroskop |
|---|---|
| Dane śledzenia | Dystans, spalone kalorie, aktywność, aktywność podczas snu, tętno, nasycenie krwi tlenem, poziom stresu, czas regeneracji, parametry życiowe |
| Tryby | 117 trybów treningowych |
| Ustawienie celu | Tak |
| Cechy | Znajdź funkcję telefonu, latarka, automatyczne rozpoznawanie ćwiczeń, alarm, minutnik, funkcja treningu oddechowego, sterowanie odtwarzaniem muzyki, informacje o pogodzie, przypomnienia o wydarzeniach, ochrona hasłem poza nadgarstkiem |
| Powiadomienia | SMS, Email, social apps, incoming calls |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Rodzaj informacji zwrotnej | Alarm wibracyjny, interfejs wizualny |
| Nawigacja (GPS) | Odbiornik GPS/GLONASS/Galileo/BeiDou |
| ŁĄCZNOŚĆ Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Interfejs bezprzewodowy | Bluetooth 5.0 |
|---|
| WYŚWIETLACZ Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Typ | AMOLED - kolor |
|---|---|
| Rozdzielczość | 454 x 454 pixels |
| Rozmiar ekranu | 1.39" |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Niegasnący wyświetlacz (AOD) | Tak |
| URZĄDZENIE WEJŚCIOWE Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Typ | Ekran dotykowy |
|---|
| KOPERTA Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Kształt koperty | Okrągły |
|---|---|
| Szczegóły koperty | Czarny | Beżowy | Granatowy |
| PASEK Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Typ paska | Pasek |
|---|---|
| Pasuje do nadgarstka o obwodzie | 130-220 mm |
| Typ zapięcia | Klamra |
| Materiał paska | TPU |
| Kolor paska | Czarny | Beżowy | Granatowy |
| BATERIA Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Pojemność | 420 mAh |
|---|---|
| Czas pracy (szczegóły) |
Typowe użytkowanie - do 16 dni Długi czas pracy na baterii - do 22 dni Tryb treningowy - do 50 godzin(y) |
| Bateria wielokrotnego ładowania | Tak |
| RÓŻNE Xiaomi Mi Watch |
|---|
| Dołączone akcesoria | Magnetyczna stacja dokująca |
|---|---|
| Maksymalna głębokość wodoodporności | 50 m |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Minimalna temperatura pracy | -10 °C |
| Gwarancja | 2 lata gwarancji |
Podobne smartwatche
Inne smartwatche Xiaomi
Popularne porównania z Xiaomi Mi Watch :