Xiaomi Redmi Buds 3 specyfikacja, test i opinie

Typ słuchawek
Ear-bud
Łoncznośc
Bezprzewodowy

Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Xiaomi Redmi Buds 3. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrane słuchawki i sprawdź, czy są to te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi słuchawkami.

KONSTRUKCJA I WYMIARY Xiaomi Redmi Buds 3
Typ produktu True wireless - Bluetooth - bezprzewodowe
Wysokość 1.69 cm
Szerokość 4.07 cm
Głębokość 1.87 cm
Waga 4.5 g Lepsze niż 88 % ocenianych słuchawek dousznych.
Szczegóły dotyczące wymiarów i wagi Słuchawki: 4,07 cm x 1,87 cm x 1,69 cm / 4,5 g
Etui do ładowania: 4,96 cm x 2,44 cm x 4,96 cm
Kolor Biały
Ochrona Odporny na zalanie
Polecane użycie Elektronika przenośna
Maksymalna odległość działania 10 m Lepsze niż 82 % ocenianych słuchawek dousznych.

Xiaomi Redmi Buds 3 to bezprzewodowe słuchawki, które umożliwiają nieograniczony ruch, a tym samym zwiększają komfort podczas słuchania muzyki. Ze względu na tę cechę słuchawki bezprzewodowe są szczególnie popularne wśród przeciętnych użytkowników. Z drugiej strony, czynnikiem ograniczającym słuchawki bezprzewodowe jest pewne opóźnienie w transmisji dźwięku między źródłem a słuchawkami (prawie nie do odróżnienia dla przeciętnego użytkownika), a także konieczność ich regularnego ładowania. W przeciwieństwie do słuchawek przewodowych, w których słuchawki są ładowane przez sam podłączony kabel, słuchawki bezprzewodowe muszą być ładowane osobno. Technologia używana do transmisji dźwięku przez słuchawki to Bluetooth 5.2. Maksymalny zasięg słuchawek wynosi do 10 m. Zasięg ten oznacza odległość od źródła dźwięku, w jakiej można używać słuchawki z bezprzewodową transmisją dźwięku. Na maksymalny zasięg mogą jednak wpływać przeszkody, takie jak ściany, ludzie itp.

Słuchawki te są typu dousznego i dlatego zostały zaprojektowane tak, aby pasowały bezpośrednio do ucha. Pozwala to na całkowitą lub przynajmniej częściową izolację od hałasu zewnętrznego. Takie słuchawki mogą mieć również funkcję izolacji dźwięków otoczenia, co wpływa na stopień ich zdolności izolacyjnych. W porównaniu do słuchawek nausznych, słuchawki douszne są znacznie bardziej przenośne. Waga słuchawek to 4.5 g.

Pokaż więcej
JAKOŚĆ DŹWIĘKU Xiaomi Redmi Buds 3
Forma słuchawek Ear-bud
Technologia łączności Bezprzewodowy
Technologia bezprzewodowa Bluetooth
Wersja Bluetooth Bluetooth 5.2 Lepsze niż 98 % ocenianych słuchawek dousznych.
Aktywna redukcja hałasu (Noise Cancelling) Tak Lepsze niż 94 % ocenianych słuchawek dousznych.
Membran 12 mm Lepsze niż 67 % ocenianych słuchawek dousznych.
Cechy Funkcja QuickPair, wbudowany układ Qualcomm QCC3040

Na jakość dźwięku może wpływać wiele czynników.

Słuchawki składają się z wielu ważnych części, w tym membrany, które są odpowiedzialne za przekształcanie sygnałów elektrycznych w dźwięk. Membrana o grubości około 6 mm jest bardzo wrażliwa na zmiany wysokich częstotliwości, ale mniej wrażliwa na basy. Aby uzyskać stosunkowo zrównoważony profil dźwiękowy, stosuje się membranę o średniej grubości około 10 mm, która może odtwarzać zarówno basy, jak i wysoką tonację. Membrana o grubości około 20 mm nie reaguje tak szybko na zmiany sygnału audio, co powoduje gorsze odtwarzanie basów. Jest jednak bardzo czuła na wyższe częstotliwości. W przypadku tego modelu membrana to 12 mm.

Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia słuchowe, słuchawki posiadają specjalną funkcję Active Noise Canceling lub Active Ambient Noise Cancellation.

Pokaż więcej
MIKROFON Xiaomi Redmi Buds 3
Obudowa Wbudowany
Redukcja hałasów (Noise Cancelling) Tak Lepsze niż 98 % ocenianych słuchawek dousznych.
Technologia redukcji hałasu cVc (clear Voice capture) firmy Qualcomm
Dołączone mikrofony 2 Lepsze niż 61 % ocenianych słuchawek dousznych.

Przyjemną zaletą mikrofonu słuchawek Xiaomi Redmi Buds 3 jest technologia Noise Canceling, która tłumi hałas otoczenia i pozwala na uchwycenie wyraźniejszego dźwięku.

Pokaż więcej
KONTROLA Xiaomi Redmi Buds 3
Sterowanie Odtwarzanie/pauza, następny/poprzedni utwór, odbieranie połączenia
KABLE Xiaomi Redmi Buds 3
Typ kabla Kabel do ładowania USB-C - odłączany
BATERIA I ŁADOWANIE Xiaomi Redmi Buds 3
Typ baterii Bateria słuchawkowa ładowalna - litowo-polimerowa
Pojemność baterii 35 mAh Gorsze niż 94 % ocenianych słuchawek dousznych.
Żywotność baterii 5 godzin Gorsze niż 74 % ocenianych słuchawek dousznych.
Szczegóły dotyczące żywotności baterii Odtwarzanie ciągłe: do 5 godzin
Odtwarzanie ciągłe (z dołączoną ładowarką): do 20 godzin

Te słuchawki mają baterię o pojemności 35 mAh. Jeśli chodzi o trwałość baterii słuchawek jako istotny czynnik przy podejmowaniu decyzji o zakupie, zależy to od tego, do czego chcesz używać słuchawek i od tego, jak często będziesz w stanie je ładować. Słuchawki o trwałości baterii do kilku godzin są bardziej odpowiednie do użytku domowego, ponieważ będą wymagały częstszego ładowania. Słuchawki o trwałości baterii wynoszącej około 10 godzin lub więcej są już bardziej odpowiednie do dojazdów do pracy i krótszych podróży. Jednak obecnie na rynku można znaleźć również słuchawki, których czas pracy na baterii wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset godzin. W takim przypadku nie musisz się martwić, że słuchawki po prostu wyczerpią się podczas dłuższych podróży i nie będziesz musiał zajmować się ciągłym ładowaniem. Trwałość baterii Xiaomi Redmi Buds 3 osiąga do 5 godzin.

Pokaż więcej
ZŁĄCZA Xiaomi Redmi Buds 3
Typ złącza USB (tylko zasilanie) (USB Type-C)
INNE Xiaomi Redmi Buds 3
Dołączone akcesoria Ładowarka (310 mAh)
Zgodność z normami IP54
Serwis i wsparcie Ograniczona gwarancja - 2 lata

Podobne słuchawki

Inne słuchawki Xiaomi

Inne projekty: