Huawei FreeBuds 3 specyfikacja, test i opinie

Typ słuchawek
Ear-bud
Łoncznośc
Bezprzewodowy

Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Huawei FreeBuds 3 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszych słuchawek dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.

KONSTRUKCJA I WYMIARY Huawei FreeBuds 3
Typ produktu True wireless - Bluetooth - bezprzewodowe
Wysokość 4.15 cm
Szerokość 1.78 cm
Głębokość 2.04 cm
Waga 4.5 g Lepsze niż 88 % ocenianych słuchawek dousznych.
Szczegóły dotyczące wymiarów i wagi Etui do ładowania: 6,09 cm x 6,09 cm x 2,18 cm / 48 g
Kolor czerwony | czarny węglowy | biały ceramiczny
Polecane użycie Elektronika przenośna

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3 pozwalają na nieograniczony ruch, co zwiększa komfort korzystania ze słuchawek. Ta funkcja jest szczególnie popularna w przypadku słuchawek do codziennego użytku. Jednak pewnym czynnikiem ograniczającym słuchawki bezprzewodowe w porównaniu do przewodowych jest pewne opóźnienie w transmisji dźwięku między źródłem a słuchawkami (ale prawie nie do odróżnienia dla przeciętnego użytkownika) oraz potrzeba regularnego ładowania. W przeciwieństwie do słuchawek przewodowych, słuchawki bezprzewodowe są ładowane oddzielnie. Technologia używana do transmisji dźwięku przez słuchawki to Bluetooth 5.1.

Słuchawki zostały zaprojektowane jako słuchawki douszne, które są wkładane do ucha, aby zapewnić większą lub mniejszą izolację od hałasu otoczenia. Poziom izolacji może się różnić w zależności od tego, czy funkcja izolacji hałasu otoczenia jest obecna, czy nie. Jedną z głównych zalet tych słuchawek w porównaniu do słuchawek nausznych jest możliwość ich układania w stos i łatwość przenoszenia. Waga słuchawek to 4.5 g.

Pokaż więcej
JAKOŚĆ DŹWIĘKU Huawei FreeBuds 3
Forma słuchawek Ear-bud
Technologia łączności Bezprzewodowy
Technologia bezprzewodowa Bluetooth
Wersja Bluetooth Bluetooth 5.1 Lepsze niż 90 % ocenianych słuchawek dousznych.
Aktywna redukcja hałasu (Noise Cancelling) Tak Lepsze niż 94 % ocenianych słuchawek dousznych.
Tryb wyjścia dźwięku Stereo
Membran 14.2 mm Lepsze niż 84 % ocenianych słuchawek dousznych.
Cechy HUAWEI Kirin A1

Na jakość dźwięku może wpływać wiele czynników.

Słuchawki składają się z wielu różnych elementów, a jednym z najważniejszych jest membrana. Membrana przetwarza sygnał elektryczny w dźwięk, przez co jej jakość wpływa na ogólne wrażenia słuchowe. Istnieją trzy rodzaje membran: cienkie, średniej grubości i najgrubsze. Cienka membrana o grubości 6 mm szybko reaguje na wysokie częstotliwości, ale jest mniej wrażliwa na basy. Membrana o średniej grubości 10 mm zapewnia zrównoważony profil dźwiękowy, pozwalając cieszyć się zarówno basami, jak i wysokimi tonami. Grubsza membrana 20 mm jest bardziej wrażliwa na wyższe częstotliwości, ale ma gorszą charakterystykę basów. Te słuchawki są wyposażone w 14.2 mm.

Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia słuchowe, słuchawki posiadają specjalną funkcję Active Noise Canceling lub Active Ambient Noise Cancellation.

Pokaż więcej
MIKROFON Huawei FreeBuds 3
Obudowa Wbudowany
Redukcja hałasów (Noise Cancelling) Tak Lepsze niż 98 % ocenianych słuchawek dousznych.

Przyjemną zaletą mikrofonu słuchawek Huawei FreeBuds 3 jest technologia Noise Canceling, która tłumi hałas otoczenia i pozwala na uchwycenie wyraźniejszego dźwięku.

Pokaż więcej
KONTROLA Huawei FreeBuds 3
Sterowanie Odtwarzanie/pauza, włączanie/wyłączanie ANC, sterowanie stuknięciem
FUNKCJE Huawei FreeBuds 3
Czujniki Czujnik zużycia w podczerwieni, czujnik kostny
BATERIA I ŁADOWANIE Huawei FreeBuds 3
Typ baterii Bateria słuchawkowa - ładowalna
Pojemność baterii 30 mAh Gorsze niż 95 % ocenianych słuchawek dousznych.
Żywotność baterii 4 godzin Gorsze niż 89 % ocenianych słuchawek dousznych.
Szczegóły dotyczące żywotności baterii Ciągłe odtwarzanie: do 4 godzin
Standardy ładowania bezprzewodowego Qi
Czas ładowania 1 godzina Lepsze niż 99 % ocenianych słuchawek dousznych.
Automatyczne włączanie/wyłączanie Tak

Te słuchawki mają baterię o pojemności 30 mAh. Jeśli chodzi o trwałość baterii słuchawek jako istotny czynnik przy podejmowaniu decyzji o zakupie, zależy to od tego, do czego chcesz używać słuchawek i od tego, jak często będziesz w stanie je ładować. Słuchawki o trwałości baterii do kilku godzin są bardziej odpowiednie do użytku domowego, ponieważ będą wymagały częstszego ładowania. Słuchawki o trwałości baterii wynoszącej około 10 godzin lub więcej są już bardziej odpowiednie do dojazdów do pracy i krótszych podróży. Jednak obecnie na rynku można znaleźć również słuchawki, których czas pracy na baterii wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset godzin. W takim przypadku nie musisz się martwić, że słuchawki po prostu wyczerpią się podczas dłuższych podróży i nie będziesz musiał zajmować się ciągłym ładowaniem. Trwałość baterii Huawei FreeBuds 3 osiąga do 4 godziny.

Czas ładowania to 1 godzina.

Pokaż więcej
INNE Huawei FreeBuds 3
Dołączone akcesoria Kabel ładujący USB-C, etui do ładowania bezprzewodowego

Podobne słuchawki

Inne słuchawki Huawei

Inne projekty: