Bose QuietComfort 45 specyfikacja, test i opinie

Typ słuchawek
Full size (słuchawki nauszne)
Łoncznośc
Bezprzewodowy

Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Bose QuietComfort 45 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszych słuchawek dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.

Bose QuietComfort 45 dane techniczne i specyfikacja

konstrukcja i wymiary jakość dźwięku kable bateria i ładowanie inne

KONSTRUKCJA I WYMIARY Bose QuietComfort 45
Typ produktu Słuchawki - Bluetooth - bezprzewodowe
Wysokość 18.4 cm
Szerokość 15.2 cm
Głębokość 7.62 cm
Waga 241 g Gorsze niż 71 % ocenianych słuchawek.
Szczegóły dotyczące wymiarów i wagi Futerał: 14,5 cm x 5,08 cm x 21,1 cm / 188 g
Kolor Czarny | biel dymna | potrójna czerń
Polecane użycie Elektronika przenośna
Maksymalna odległość działania 9 m Gorsze niż 97 % ocenianych słuchawek.

Bezprzewodowe słuchawki Bose QuietComfort 45 pozwalają na nieograniczony ruch, co zwiększa komfort korzystania ze słuchawek. Ta funkcja jest szczególnie popularna w przypadku słuchawek do codziennego użytku. Jednak pewnym czynnikiem ograniczającym słuchawki bezprzewodowe w porównaniu do przewodowych jest pewne opóźnienie w transmisji dźwięku między źródłem a słuchawkami (ale prawie nie do odróżnienia dla przeciętnego użytkownika) oraz potrzeba regularnego ładowania. W przeciwieństwie do słuchawek przewodowych, słuchawki bezprzewodowe są ładowane oddzielnie. Technologia używana do transmisji dźwięku przez słuchawki to Bluetooth 5.1. Maksymalny zasięg słuchawek wynosi do 9 m. Zasięg ten oznacza odległość od źródła dźwięku, w jakiej można używać słuchawki z bezprzewodową transmisją dźwięku. Na maksymalny zasięg mogą jednak wpływać przeszkody, takie jak ściany, ludzie itp.

Ten rodzaj słuchawek ma design, który otacza całe ucho, aby poprawić izolację od zewnętrznego hałasu. W rezultacie zapewniają one doskonałą jakość słuchania bez zakłóceń. Jednak w przeciwieństwie do słuchawek nausznych, są one zazwyczaj cięższe i mniej odpowiednie do częstego noszenia. Waga słuchawek to 241 g.

Pokaż więcej
JAKOŚĆ DŹWIĘKU Bose QuietComfort 45
Forma słuchawek Full size (słuchawki nauszne)
Technologia łączności Bezprzewodowy
Technologia bezprzewodowa Bluetooth
Wersja Bluetooth Bluetooth 5.1 Lepsze niż 92 % ocenianych słuchawek.
Aktywna redukcja hałasu (Noise Cancelling) Tak Lepsze niż 92 % ocenianych słuchawek.
Technologia aktywnej redukcji hałasu Akustyczna redukcja hałasu
Izolacja hałasu (Noise Isolating) Tak Lepsze niż 95 % ocenianych słuchawek.

Na jakość dźwięku może wpływać wiele czynników.

Z pewnością docenisz także specjalną konstrukcję, która tworzy uszczelnienie, które dodatkowo blokuje hałas otoczenia i przyczynia się do niezakłóconego słuchania muzyki.

Aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia słuchowe, słuchawki posiadają specjalną funkcję Active Noise Canceling lub Active Ambient Noise Cancellation.

Pokaż więcej
KABLE Bose QuietComfort 45
Typ kabla Kabel USB-C do USB-A - odłączany - 30 cm
BATERIA I ŁADOWANIE Bose QuietComfort 45
Typ baterii Bateria do słuchawek - litowo-jonowa
Pojemność baterii 460 mAh Gorsze niż 52 % ocenianych słuchawek.
Żywotność baterii 24 godzin Lepsze niż 77 % ocenianych słuchawek.
Czas ładowania 2,5 godzin Gorsze niż 52 % ocenianych słuchawek.

Te słuchawki mają baterię o pojemności 460 mAh. Jeśli chodzi o trwałość baterii słuchawek jako istotny czynnik przy podejmowaniu decyzji o zakupie, zależy to od tego, do czego chcesz używać słuchawek i od tego, jak często będziesz w stanie je ładować. Słuchawki o trwałości baterii do kilku godzin są bardziej odpowiednie do użytku domowego, ponieważ będą wymagały częstszego ładowania. Słuchawki o trwałości baterii wynoszącej około 10 godzin lub więcej są już bardziej odpowiednie do dojazdów do pracy i krótszych podróży. Jednak obecnie na rynku można znaleźć również słuchawki, których czas pracy na baterii wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset godzin. W takim przypadku nie musisz się martwić, że słuchawki po prostu wyczerpią się podczas dłuższych podróży i nie będziesz musiał zajmować się ciągłym ładowaniem. Trwałość baterii Bose QuietComfort 45 osiąga do 24 godzin.

Czas ładowania to 2,5 godziny.

Pokaż więcej
INNE Bose QuietComfort 45
Dołączone akcesoria Torba transportowa

Podobne słuchawki

Inne słuchawki Bose

Inne projekty: