Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Toshiba Satellite L655D. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38 cm x 25 cm x 3.8 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Matowa czerń, czerwień modeny z podwójnym wzorem siatki | Blada szarość, śnieżna biel z podwójnym wzorem siatki | Blada szarość, lotosowy róż z podwójnym wzorem siatki |
| WYŚWIETLACZ Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | HighBrightness, TruBrite |
| PROCESOR Toshiba Satellite L655D |
|---|
| CPU | AMD Athlon II P320 / 2.1 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 1 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | AMD M880G |
| Cechy | PowerNow! technology |
| PAMIĘĆ RAM Toshiba Satellite L655D |
|---|
| RAM | 3 GB (1 x 1 GB + 1 x 2 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1066 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 6x (DVD±R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 24x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | ATI Radeon HD 4250 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | HyperMemory |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 0,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Kodek | CX20671 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Advanced Audio |
| Funkcje audio | Toshiba Bass Enhanced Sound System |
| KOMUNIKACJA Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Realtek RTL8191SE |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| Zgodne Standardy | Wi-Fi CERTIFIED |
| BATERIA Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| Żywotność baterii | Do 3,9 godzin |
| ADAPTER AC Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Multi-touch touchpad |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Interfejsy |
VGA Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek LAN 2 x USB 2.0 USB 2.0/eSATA HDMI |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE Toshiba Satellite L655D |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Microsoft Works, Toshiba ConfigFree, NERO BackItUp, Connectivity Doctor, Toshiba TEMPRO Performance Tuning Service, McAfee Internet Security Suite (30 days subscription), Toshiba Supervisor Password Utility, Nero 9 Essentials, Skype, Toshiba Assist, Windows Live Essentials, ebay, Toshiba PC Health Monitor, Toshiba Power-Saving Eco Utility, Toshiba Recovery Media Creator, Toshiba Photo Service, Toshiba Media Controller, Toshiba Disc Creator, WildTangent Game Console, Toshiba Value Added Package, Chicony Camera Assistant Software, Face Recognition software, Bing Toolbar, Amazon, Toshiba LifeSpace |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Toshiba Satellite L655D |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, hasło do dysku twardego, zdalne sterowanie rozruchem, wake on LAN |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Zgodność z EPEAT | Złota EPEAT |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 80% |
| Gwarancja producenta | Gwarancja EMEA - 1 rok - carry-in |
| Numer modelu | 12K |
Podobne laptopy
Inne Toshiba laptopy