Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Samsung R580 (JS05) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38 cm x 25.6 cm x 3.7 cm |
| Waga | 2.6 kg |
| Kolor | Czerwony |
| WYŚWIETLACZ Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | Super Bright Gloss |
| PROCESOR Samsung R580 (JS05) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 430M / 2.26 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.53 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L3 - 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM55 Express |
| Cechy | Hyper-Threading Technology, Intel Virtualization Technology, Intel 64 Technology |
| PAMIĘĆ RAM Samsung R580 (JS05) |
|---|
| RAM | 4 GB (2 x 2 GB) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR3 SDRAM |
| Prędkość | 1066 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) / DVD-RAM stałe |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 2.4x (DVD+R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 16x (CD) / 4x (DVD±RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce 310M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 512 MB GDDR3 SDRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| WEJŚCIE Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Przewijanie, płaskie |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Sloty | 1 x ExpressCard/34 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
VGA HDMI Wyjście słuchawek Wejście mikrofonu 3 x USB 2.0 USB 2.0/eSATA LAN |
| Czytnik karty pamięci | 3 in 1 (SD Card, MultiMediaCard, SDHC Card) |
| SOFTWARE Samsung R580 (JS05) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium 64-bit Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Acrobat Reader, McAfee VirusScan (Trial), Samsung Update Plus, Samsung Recovery Solution IV, SAMSUNG Support Center, CyberLink DVD Suite, Samsung Easy Battery Manager, Samsung Easy Network Manager, Samsung Easy Display Manager, Samsung Easy Speed Up Manager |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Samsung R580 (JS05) |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), hasło systemowe, hasło do dysku twardego |
|---|---|
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Zgodność z EPEAT | Złota EPEAT |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne Samsung laptopy