Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Samsung R20 (LWM T2250). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 34 cm x 26 cm x 3.9 cm |
| Waga | 2.4 kg |
| WYŚWIETLACZ Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14.1" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | SuperClear |
| PROCESOR Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| CPU | Intel Core Duo T2250 / 1.73 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 533 MHz |
| PAMIĘĆ RAM Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| RAM | 1 GB (2 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 160 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R double layer) / DVD-RAM |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 2.4x (DVD+R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 10x (CD) / 4x (DVD±RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | ATI Radeon X1250 |
|---|---|
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11 Super G, 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Technologia | 4-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 2600 mAh |
| Żywotność baterii | Do 3 godzin |
| WEJŚCIE Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x PC Card (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 3 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x modem - phone line - RJ-11 |
| Czytnik karty pamięci | 6 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card, MMCplus) |
| SOFTWARE Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Premium |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Cyberlink PowerDVD, Cyberlink DVD Solution, AVStation Now |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Samsung R20 (LWM T2250) |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), hasło włączenia zasilania |
|---|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Samsung laptopy