Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje MSI VR630 (080NL). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.4 cm x 24.6 cm x 3.6 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 16" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Glare |
| PROCESOR MSI VR630 (080NL) |
|---|
| CPU | AMD Sempron SI-40 / 2 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 |
| PAMIĘĆ RAM MSI VR630 (080NL) |
|---|
| RAM | 2 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 160 GB HDD SATA 1.5Gb/s |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce 9100M G |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer, mikrofon |
| KOMUNIKACJA MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
|---|
| BATERIA MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|
| ADAPTER AC MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Sloty |
2 x memory 1 x ExpressCard (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
VGA 3 x USB 2.0 Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek Modem LAN |
| Czytnik karty pamięci | 3 in 1 (SD Card, Memory Stick, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE MSI VR630 (080NL) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Basic |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY MSI VR630 (080NL) |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
|---|
Podobne laptopy
Inne MSI laptopy