Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje MSI Katana GF76 (11UD) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.8 cm x 27.3 cm x 2.52 cm |
| Waga | 2.3 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 144 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Gamut kolorów | 45% NTSC |
| Funkcje | Thin bezel design |
| PROCESOR MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (11th Gen) 11800H / 2.3 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 8-rdzeniowy |
| Cache | L3 - 24 MB |
| Chipset | Intel HM570 |
| Cechy | Hyper-Threading Technology, Intel Smart Cache, Intel Deep Learning Boost (DL Boost) |
| PAMIĘĆ RAM MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 3200 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 512 GB SSD M.2 PCIe 3.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 4 GB GDDR6 SDRAM |
| Cechy systemu wideo | NVIDIA Resizable BAR, Dynamic Boost 2.0 |
| Kamera | Tak - 720p |
| Szybkość odświeżania | 30 klatek na sekundę |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Funkcje audio | Nahimic sound technology |
| KOMUNIKACJA MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| BATERIA MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Technologia | 3-cell lithium polymer |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 53.5 Wh |
| ADAPTER AC MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Wyjście | 150 Watt |
|---|
| WEJŚCIE MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Czerwone podświetlenie |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Interfejsy |
LAN HDMI USB-C 3.2 Gen 1 USB 2.0 2 x USB 3.2 Gen 1 Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|
| SOFTWARE MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | MSI APP Player, MSI Center |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY MSI Katana GF76 (11UD) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | Cooler Boost 5 technology |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok |
| Numer modelu | 093UK |
Podobne laptopy
Inne MSI laptopy