Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 42.8 cm x 28.7 cm x 4.9 cm |
| Waga | 4.14 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17.3" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | MSI Matrix Display, MSI True Colour Technology |
| PROCESOR MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (7th Gen) 7820HK / 2.9 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.9 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| PAMIĘĆ RAM MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| RAM | 32 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 2400 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 4 |
| PAMIĘC MASOWA MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Pojemność całkowita | 1.512 TB |
|---|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 2 x 256 GB SSD M.2 PCIe - MSI Super RAID 4, NVM Express (NVMe) |
| Dodatkowa pamięć masowa | 1 TB HDD / 7200 rpm |
| Poziom RAID | RAID 0 |
| AUDIO I WIDEO MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 8 GB GDDR5 SDRAM |
| Kamera | Tak - 1080p |
| Szybkość odświeżania | 30 klatek na sekundę |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer, mikrofon |
| Funkcje audio | Dynaudio Premium Sound Technology, ESS SABRE HiFi audio DAC technology, Nahimic 2 sound technology |
| VR Ready | Tak |
| KOMUNIKACJA MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Kontroler sieci Ethernet | Killer Ethernet E2500 |
| Funkcje | Killer DoubleShot Pro Technology, Smart Teaming, Killer Shield, Advanced Stream Detect 2.0 |
| BATERIA MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Technologia | 8-cell |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 75 Wh |
| ADAPTER AC MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Wyjście | 230 Watt |
|---|
| WEJŚCIE MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | SteelSeries Engine 3, SteelSeries Full Color |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Interfejsy |
LAN HDMI Wejście mikrofonu Headphone/SPDIF combo jack USB-C Gen 2 (obsługuje Thunderbolt 3, DisplayPort Alt Mode) Mini DisplayPort 5 x USB 3.0 Audio line-in Audio line-out |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, SDHC Card, SDXC Card) |
| SOFTWARE MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | SteelSeries Engine 3, WTFast Gamers Private Network (2 months Premium licence), XSplit Gamecaster 2.9 (1 year Premium licence) |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY MSI GT73VR 7RE (287UK Titan) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | SteelSeries gaming klawiatura, Cooler Titan Boost technology, X Boost function |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne MSI laptopy