Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów MSI EX627 (408NL). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.4 cm x 24.6 cm x 3.5 cm |
| Waga | 2.7 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 16" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | Glare |
| PROCESOR MSI EX627 (408NL) |
|---|
| CPU | Intel Core 2 Duo T6600 / 2.2 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Intel PM45 Express |
| PAMIĘĆ RAM MSI EX627 (408NL) |
|---|
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | ATI Mobility Radeon HD 4570 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 512 MB DDR2 VRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 2 megapiksele |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Home Theater |
| KOMUNIKACJA MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth 2.0 EDR, 802.11b/g/n (draft) |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|
| WEJŚCIE MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Sloty | 1 x ExpressCard (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
3 x USB 2.0 VGA Modem LAN Wyjście słuchawek Wejście mikrofonu USB 2.0/eSATA HDMI |
| Czytnik karty pamięci | 3 in 1 (SD Card, Memory Stick, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE MSI EX627 (408NL) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Reader 9.1, Windows Live 3, WinRAR |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY MSI EX627 (408NL) |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
|---|
Podobne laptopy
Inne MSI laptopy