Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów MSI CX500 (294NL). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja wejście połączenia i rozszerzenia software
| KONSTRUKCJA I WYMIARY MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.4 cm x 24.7 cm x 3 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | Glare |
| PROCESOR MSI CX500 (294NL) |
|---|
| CPU | Intel Core 2 Duo T6600 / 2.2 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | SiS672DX |
| PAMIĘĆ RAM MSI CX500 (294NL) |
|---|
| RAM | 4 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 500 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW / DVD-RAM |
| AUDIO I WIDEO MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | ATI Mobility Radeon HD 4330 |
|---|---|
| Pamięć wideo | 512 MB DDR2 SDRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| WEJŚCIE MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA MSI CX500 (294NL) |
|---|
| Interfejsy |
VGA 3 x USB 2.0 Wejście mikrofonu Wyjście słuchawek LAN |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE MSI CX500 (294NL) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows 7 Home Premium |
|---|
Podobne laptopy
Inne MSI laptopy