Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN). Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Typ produktu | Notebook - z klapką |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 31.04 cm x 21.9 cm x 1.595 cm |
| Waga | 1.29 kg |
| Materiał obudowy | Włókno węglowe |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 13.3" - IPS |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak (10-point multi-touch) |
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Gamut kolorów | 72% |
| Funkcje | Glossy, anti-reflective, anti-smudge, 170° viewing angle |
| PROCESOR Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (8th Gen) 8265U / 1.6 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.9 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Cechy | Integrated memory controller |
| PAMIĘĆ RAM Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| RAM | 8 GB (pod warunkiem, że pamięć jest lutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 2400 MHz |
| Prędkość znamionowa | 2666 MHz |
| PAMIĘC MASOWA Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel UHD Graphics |
|---|---|
| Kamera | Tak - 720p |
| Funkcje kamery | Kamera na podczerwień, prywatność kamery ThinkShutter |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, podwójny mikrofon tablicowy |
| Kodek | Realtek ALC3287 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Audio Premium |
| KOMUNIKACJA Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel Wireless-AC 9560 |
| Funkcje | Gigabit Ethernet via optional Ethernet (RJ-45) adapter |
| WWAN |
|---|
| Generacja | 4G |
|---|---|
| Technologia | LTE |
| Kontroler | FIBOCOM L830-EB - M.2 Card |
| BATERIA Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 50 Wh |
| Żywotność baterii | Do 14,5 godzin |
| ADAPTER AC Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt |
| WEJŚCIE Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Typ | Klawiatura, digitizer, TrackPoint, pióro cyfrowe, UltraNav |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Odporny na zalanie, wielodotykowy touchpad, touchpad bez przycisków |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Sloty | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
USB 3.1 Gen 1 USB 3.1 Gen 1 (Always On) USB-C 3.1 Gen 1 (obsługuje DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) USB-C 3.1 Gen 2 (obsługuje Thunderbolt 3, DisplayPort Alt Mode) (Power Delivery) HDMI Dock Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo Lenovo Ethernet extension łącznik |
| Czytnik karty pamięci | Tak (microSD) |
| SOFTWARE Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo ThinkPad X390 Yoga (20NN) |
|---|
| Możliwość dokowania | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria | ThinkPad Pen Pro, zasilacz USB-C |
| Opcje zintegrowane | 3-osiowy czujnik żyroskopowy, 3-osiowy akcelerometr |
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik linii papilarnych, czytnik kart inteligentnych |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło do dysku twardego, hasło włączenia zasilania, RapidCharge, Test MIL-STD-810G |
| Zgodne Standardy | RoHS |
| Wartość SAR | 1,696 W/kg (ciało), 1,696 W/kg (kończyna) |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 3 lata - odbiór i zwrot Ograniczona gwarancja - bateria - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy