Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Typ produktu | Notebook - konstrukcja z zawiasem 180 stopni |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 31.56 cm x 22.25 cm x 1.536 cm |
| Waga | 1.12 kg |
| Materiał obudowy | Aluminium (dół), włókno węglowe (góra) |
| Kolor | Głęboka czerń farby |
| WYŚWIETLACZ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14" - IPS |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 400 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% sRGB |
| Funkcje | Technologia antyodblaskowa, niski pobór mocy, technologia Eyesafe |
| PROCESOR Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (13. generacji) 1335U / 1,3 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.6 GHz |
| Liczba rdzeni | 10-rdzeniowy |
| Cache | 12 MB |
| Technologia platformy | Intel Evo |
| Cechy | Integrated memory controller |
| PAMIĘĆ RAM Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| RAM | 16 GB (pod warunkiem, że pamięć jest lutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 SDRAM |
| Prędkość | 6400 MHz |
| Prędkość znamionowa | 6400 MHz |
| PAMIĘC MASOWA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel Iris Xe Graphics |
|---|---|
| Maksymalna liczba obsługiwanych monitorów | 3 external monitor(s) |
| Cechy systemu wideo | Pełni funkcję grafiki Intel UHD (dla pamięci jednokanałowej) |
| Kamera | Tak - 1080p |
| Funkcje kamery | Migawka do zdjęć, Windows Hello, stała ostrość, hybrydowa kamera FHD/IR |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki niskotonowe, mikrofon quad array |
| Kodek | Realtek ALC3306 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Atmos |
| Funkcje audio | Wejście: Dolby Voice, 360° dalekie pole |
| KOMUNIKACJA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Bezprzewodowa | NFC, Bluetooth 5.1, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| WWAN |
|---|
| Generacja | Możliwość rozbudowy do 4G/5G |
|---|
| BATERIA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Technologia | Polimer litowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 57 Wh |
| ADAPTER AC Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt |
| WEJŚCIE Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Typ | Klawiatura, trackpoint, UltraNav |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Odporny na zalanie, wielodotykowy touchpad, klawisze Fn z elementami sterującymi Unified Communications, szklany touchpad, konstrukcja klawisza wlotu powietrza |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Interfejsy |
USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (obsługuje Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (obsługa 4K) Gniazdo combo słuchawek/mikrofonu |
|---|
| SOFTWARE Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 11 Pro |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Glance by Mirametrix, Intel Connectivity Performance Suite |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 11 (21HM) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Adapter zasilania USB-C slim |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik linii papilarnych |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington nano |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło systemowe, hasło włączenia, RapidCharge, przetestowane pod kątem MIL-STD-810H, hasło NVMe, Firmware Resiliency 3.0, uwierzytelnianie BIOS oparte na certyfikacie, uwierzytelnianie FIDO (Fast Identity Online) |
| Zgodne Standardy | RoHS, produkty związane z energią (ErP) partia 6, certyfikat TCG, produkty związane z energią (ErP) partia 26, certyfikat TCO 9.0 |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 8 - 95% |
| Gwarancja producenta |
Gwarancja podstawowa - 3 lata - odbiór i zwrot Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Gwarancja rozszerzona - 3 lata - na miejscu - czas reakcji: następny dzień roboczy |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy