Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 31.56 cm x 22.25 cm x 1.536 cm |
| Waga | 1.12 kg |
| Materiał obudowy | Aluminium (dół), włókno węglowe (góra) |
| Kolor | Głęboka czerń farby |
| WYŚWIETLACZ Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14" - IPS |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak (10-point multi-touch) |
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 400 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% sRGB |
| Funkcje | Anti-glare, on-cell touch technology, 170° viewing angle, Low Power, Eyesafe technology |
| PROCESOR Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (12th Gen) 1270P / 2.2 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.8 GHz |
| Liczba rdzeni | 12-rdzeniowa |
| Cache | 18 MB |
| Cechy | Integrated memory controller |
| PAMIĘĆ RAM Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| RAM | 16 GB (pod warunkiem, że pamięć jest lutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR5 SDRAM |
| Prędkość | 5200 MHz |
| Prędkość znamionowa | 6400 MHz |
| PAMIĘC MASOWA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption - Samsung |
|---|
| AUDIO I WIDEO Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel Iris Xe Graphics |
|---|---|
| Maksymalna liczba obsługiwanych monitorów | 3 external monitor(s) |
| Kamera | Tak - 1080p |
| Funkcje kamery | Migawka, kamera na podczerwień, Windows Hello, stała ostrość |
| Dźwięk | Dwa głośniki wysokotonowe, dwa głośniki niskotonowe, mikrofon quad array |
| Kodek | Realtek ALC3306 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Atmos, Dolby Voice |
| Funkcje audio | 360° far-field microphones |
| KOMUNIKACJA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth 5.2, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| WWAN |
|---|
| Generacja | 4G |
|---|---|
| Technologia | LTE |
| Kontroler | FIBOCOM L860-GL - M.2 Card |
| BATERIA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Technologia | 4-cell lithium polymer |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 57 Wh |
| Żywotność baterii | Do 24,9 godzin |
| ADAPTER AC Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt, 5 / 9 / 15 / 20 V |
| WEJŚCIE Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Typ | Klawiatura, trackpoint, UltraNav |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Odporny na zalanie, wielodotykowy touchpad, klawisze Fn z elementami sterującymi Unified Communications, szklany touchpad, konstrukcja klawisza wlotu powietrza |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Sloty | 1 x Nano-SIM card (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (obsługuje Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
| SOFTWARE Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 11 Pro |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 10 (21CC) |
|---|
| Dołączone akcesoria | Adapter zasilania USB-C |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik linii papilarnych |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington nano |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło włączenia zasilania, RapidCharge, MIL-STD-810H tested, NVMe password, USB FIDO (Fast Identity Online) device integration, Firmware Resiliency 3.0, certificate based BIOS authentication |
| Zgodne Standardy | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TCG Certified |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Zgodność z EPEAT | Złota EPEAT |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 8 - 95% |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy