Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Lenovo N200 (0769). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 36 cm x 26.7 cm x 3.9 cm |
| Waga | 2.7 kg |
| Kolor | Srebro |
| WYŚWIETLACZ Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | VibrantView, glossy |
| PROCESOR Lenovo N200 (0769) |
|---|
| CPU | Intel Celeron 530 / 1.73 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 1 MB |
| Szyna frontowa | 533 MHz |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel GM965 Express |
| Cechy | Execute Disable Bit capability, Intel 64 Technology |
| PAMIĘĆ RAM Lenovo N200 (0769) |
|---|
| RAM | 512 MB (1 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 667 MHz / PC2-5300 |
| Prędkość znamionowa | 667 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 120 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | Stała nagrywarka DVD |
| AUDIO I WIDEO Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA X3100 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Technologia dynamicznej pamięci wideo 4.0 |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon stereofoniczny |
| Kodek | Realtek ALC861VD |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 3945ABG |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.90 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|
| ADAPTER AC Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Sloty |
1 x ExpressCard/54 (1 free) 2 x memory (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x IEEE 1394 (FireWire) 4 PIN FireWire 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x display / video - Wyjście S-video - 7 PIN mini-DIN 4 x USB 2.0 4 pin USB Type A |
| Czytnik karty pamięci | 5 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE Lenovo N200 (0769) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Basic |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo N200 (0769) |
|---|
| Zabezpieczenia | czytnik linii papilarnych |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło do dysku twardego, hasło włączenia zasilania |
| Zgodne Standardy | MPR II, BSMI, VCCI Class B ITE, CISPR 22 Class B, NOM, SASO, IEC 60950, UL 60950, FCC Part 15 B, CER, CCC, RoHS, ACA, CSA C22.2 No. 950 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - carry-in Ograniczona gwarancja - bateria - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy