Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK). Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Typ produktu | Tablet - z odłączaną klawiaturą |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) - tablet | 25.3 cm x 16.6 cm x 0.99 cm |
| Wymiary (WxDxH) / Waga Szczegóły |
25,3 cm x 16,6 cm x 0,99 cm / 597 g - tablet 25,2 cm x 16,5 cm x 0,6 cm / 269 g - stacja dokująca z klawiaturą |
| Waga | 597 g |
| Materiał obudowy | Poliwęglan, tworzywo sztuczne ABS, stop magnezu i aluminium |
| Kolor | Grafitowoszary |
| WYŚWIETLACZ Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 10.3" - IPS |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak (10-point multi-touch) |
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Jasność obrazu | 340 cd/m² |
| Gamut kolorów | 96% sRGB |
| Funkcje | Glossy, capacitive touch screen |
| PROCESOR Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| CPU | Intel Celeron N4020 / 1.1 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 2.8 GHz |
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | 4 MB |
| Cechy | Integrated memory controller |
| PAMIĘĆ RAM Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| RAM | 4 GB (pod warunkiem, że pamięć jest wlutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Prędkość | 2400 MHz |
| Prędkość znamionowa | 2400 MHz |
| PAMIĘC MASOWA Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 128 GB eMMC - eMMC 5.1 |
|---|
| AUDIO I WIDEO Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel UHD Graphics 600 |
|---|---|
| Maksymalna liczba obsługiwanych monitorów | 2 external monitor(s) |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 5 Mpix (tył), 2 Mpix (przód) |
| Funkcje kamery | Tylna kamera z automatyczną regulacją ostrości, przednia kamera ze stałą regulacją ostrości |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, podwójny mikrofon tablicowy |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio, Dolby Audio |
| KOMUNIKACJA Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
|---|---|
| Funkcje | Dual stream (2x2) |
| WWAN |
|---|
| Generacja | 4G |
|---|---|
| Technologia | LTE Advanced |
| Kontroler | FIBOCOM L850-GL |
| BATERIA Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Technologia | Polimer litowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 30 Wh |
| Żywotność baterii | Do 10,7 godzin |
| Czas pracy baterii | Czas odtwarzania lokalnego wideo (1080p): do 10,7 godzin |
| ADAPTER AC Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Wejście | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 45 Watt |
| WEJŚCIE Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Funkcje | Touchpad wielodotykowy, touchpad bez przycisków, touchpad precyzyjny |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Sloty | 1 x Nano-SIM / microSD card combo (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
USB-C 3.2 Gen 1 (obsługuje DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) USB-C 3.2 Gen 1 (obsługuje DisplayPort 1.2 Alt Mode) Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo Pogo klawiatura łącznik |
| Czytnik karty pamięci | Tak (microSD) |
| SOFTWARE Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 11 Home w trybie S |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft 365 Personal |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Lenovo IdeaPad Duet 3 10IGL5-LTE (82HK) |
|---|
| Możliwość dokowania | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria | Klawiatura, etui folio IdeaPad, zasilacz USB-C |
| Opcje zintegrowane | Przyspieszeniomierz, czujnik halowy, żyroskop |
| Zabezpieczenia | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło do dysku twardego, wbudowany kickstojak |
| Odbiornik nawigacji | GPS |
| Zgodne Standardy | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3 |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 8 - 95% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne Lenovo laptopy