Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Huawei Matebook X Pro. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 30.4 cm x 21.7 cm x 1.46 cm |
| Waga | 1.33 kg |
| Materiał obudowy | Metalowy |
| Kolor | Kosmiczna szarość |
| WYŚWIETLACZ Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 13.9" - IPS |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Tak (10-point multi-touch) |
| Rozdzielczość ekranu | 3000 x 2000 (3K2K) |
| Gęstość pikseli (ppi) | 260 |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 3:2 |
| Jasność obrazu | 450 cd/m² |
| Gamut kolorów | 100% sRGB |
| Funkcje | Corning Gorilla glass, anti-fingerprint, 178° viewing angle |
| PROCESOR Huawei Matebook X Pro |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (8th Gen) 8250U |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| PAMIĘĆ RAM Huawei Matebook X Pro |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR3 SDRAM |
| Prędkość | 2133 MHz |
| PAMIĘC MASOWA Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 256 GB SSD PCIe |
|---|
| AUDIO I WIDEO Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Konfiguracja Multi-GPU | 1 karta z pojedynczym GPU / zintegrowany GPU |
|---|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce MX150 / Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć wideo | 2 GB GDDR5 SDRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1 megapiksel (przód) |
| Funkcje kamery | Chowana strona |
| Dźwięk | Cztery głośniki, cztery mikrofony |
| Zgodne Standardy | Dolby Atmos |
| KOMUNIKACJA Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1 |
|---|
| BATERIA Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Technologia | Polimer litowy |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 57.4 Wh |
| Czas pracy baterii | Odtwarzanie wideo: do 12 godzin |
| ADAPTER AC Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Wyjście | 65 Watt |
|---|
| WEJŚCIE Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy, touchpad |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Odporna na zalanie, klawiatura chiclet |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Interfejsy |
USB-C (Power Delivery) USB-C (obsługuje Thunderbolt 3) (Power Delivery) Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo USB 3.0 |
|---|
| SOFTWARE Huawei Matebook X Pro |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Huawei Matebook X Pro |
|---|
| Dołączone akcesoria | Adapter zasilania, MateDock 2 |
|---|---|
| Opcje zintegrowane | Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, czujnik halowy |
| Zabezpieczenia | czytnik linii papilarnych |
Podobne laptopy
Inne Huawei laptopy