Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów HP Pavilion Laptop dv8231ea. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.7 cm x 28.2 cm x 4.6 cm |
| Waga | 3.7 kg |
| WYŚWIETLACZ HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | BrightView |
| PROCESOR HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| CPU | Intel Core Duo T2300 / 1.66 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 667 MHz |
| Technologia platformy | Intel Centrino Duo |
| Cechy | Enhanced SpeedStep technology, power-optimized processor system bus, Execute Disable Bit capability |
| PAMIĘĆ RAM HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| RAM | 1 GB (2 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 533 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD / 5400 rpm |
|---|---|
| Dodatkowa pamięć masowa | 80 GB / 5400 rpm |
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) |
| Technologia etykietowania płyt | LightScribe Technology |
| AUDIO I WIDEO HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce Go 7400 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | TurboCache obsługujący 256 MB |
| Maksymalny rozmiar przydzielonej pamięci RAM | 256 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Zgodne Standardy | Sound Blaster Pro |
| KOMUNIKACJA HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 3945ABG |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
|---|
| BATERIA HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Technologia | 8-cell Lithium Ion |
|---|
| WEJŚCIE HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, QuickPlay |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x ExpressCard/54 (1 free) 1 x CardBus (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x docking / port replikator 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x audio - SPDIF wyjście/słuchawki 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x pilot zdalnego sterowania - podczerwień 1 x IEEE 1394 (FireWire) |
| Czytnik karty pamięci | 6 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, SmartMedia Card, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Outlook Express, Microsoft Internet Explorer 6.0, Microsoft Windows Movie Maker, Adobe Reader 6.0, Microsoft Works 8.0, Microsoft Windows Media Player 10, HP QuickPlay Software, Sonic DigitalMedia Plus, HP Photosmart Premier, Norton Internet Security 2006 (60 days subscription) |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY HP Pavilion Laptop dv8231ea |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - odbiór i zwrot |
|---|
Podobne laptopy
Inne HP laptopy