Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje HP Pavilion Laptop dv5158eu w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 35.8 cm x 26.4 cm x 4.4 cm |
| Waga | 3 kg |
| WYŚWIETLACZ HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | BrightView |
| PROCESOR HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| CPU | AMD Turion 64 mobile technology ML-34 / 1.8 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 1 MB |
| Szyna frontowa | 800 MHz |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | ATI Radeon Xpress 200M |
| Cechy | PowerNow! technology, HyperTransport technology, AMD64 technology, integrated memory controller, Enhanced Virus Protection |
| PAMIĘĆ RAM HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| RAM | 1 GB (2 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 333 MHz / PC2700 |
| Prędkość znamionowa | 333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD / 4200 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) |
| Technologia etykietowania płyt | LightScribe Technology |
| AUDIO I WIDEO HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | AGP 4x - ATI Radeon Xpress 200M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 128 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Zgodne Standardy | Sound Blaster Pro |
| KOMUNIKACJA HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
|---|
| BATERIA HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|
| WEJŚCIE HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Typ | Klawiatura, touchpad, QuickPlay |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x ExpressCard/54 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 3 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x pilot zdalnego sterowania - podczerwień 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x docking / port replikator 1 x IEEE 1394 (FireWire) |
| Czytnik karty pamięci | 6 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, SmartMedia Card, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Outlook Express, Cyberlink PowerDVD, Microsoft Internet Explorer 6.0, Microsoft Windows Movie Maker, Adobe Reader 6.0, Microsoft Works 8.0, Microsoft Windows Media Player 10, Sonic DigitalMedia Plus, HP QuickPlay 2.0, HP Photosmart Premier, Norton Internet Security 2006 (60 days subscription) |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY HP Pavilion Laptop dv5158eu |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - odbiór i zwrot |
|---|
Podobne laptopy
Inne HP laptopy