Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje HP Pavilion Laptop dv4156EA w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 35.8 cm x 25.8 cm x 4.2 cm |
| Waga | 3 kg |
| WYŚWIETLACZ HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Funkcje | BrightView |
| PROCESOR HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| CPU | Intel Pentium M 740 / 1.73 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 533 MHz |
| Technologia platformy | Intel Centrino |
| Cechy | Enhanced SpeedStep technology, power-optimized processor system bus, Execute Disable Bit capability |
| PAMIĘĆ RAM HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| RAM | 1 GB (2 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR SDRAM |
| Prędkość | 333 MHz / PC2700 |
| Prędkość znamionowa | 333 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD / 4200 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) |
| AUDIO I WIDEO HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA 900 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Technologia dynamicznej pamięci wideo 3.0 |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Zgodne Standardy | Sound Blaster Pro |
| KOMUNIKACJA HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 2200BG |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
|---|
| BATERIA HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|
| WEJŚCIE HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x CardBus (1 free) 1 x ExpressCard/54 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x infrared IrDA |
| Czytnik karty pamięci | 6 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, SmartMedia Card, xD-Picture Card) |
| SOFTWARE HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Microsoft Outlook Express, Sonic MyDVD, Apple QuickTime, Apple iTunes, Microsoft Internet Explorer 6.0, Adobe Reader 6.0, HP Image Zone Plus, InterVideo WinDVD 5, Microsoft Works 8.0, Sonic RecordNow! 7, Microsoft Windows Media Player 10, HP Help and Support, Norton Internet Security 2005 (60 days subscription), Sonic Easy Archive, Sonic Express Labeler |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY HP Pavilion Laptop dv4156EA |
|---|
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - odbiór i zwrot |
|---|
Podobne laptopy
Inne HP laptopy