Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Gigabyte P15F v3. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 37.4 cm x 25.2 cm x 3.14 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Matowa czerń |
| WYŚWIETLACZ Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Funkcje | Anti-glare, WideView |
| PROCESOR Gigabyte P15F v3 |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (4th Gen) 4710MQ / 2.5 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 3.5 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Chipset | Mobile Intel HM86 |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| PAMIĘĆ RAM Gigabyte P15F v3 |
|---|
| RAM | 8 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR3L SDRAM |
| Prędkość | 1600 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 1 TB HDD |
|---|---|
| Napęd optyczny | Nagrywarka DVD |
| AUDIO I WIDEO Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce GTX 950M |
|---|---|
| Pamięć wideo | 2 GB DDR3 SDRAM |
| Kamera | Tak - HD |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Zgodne Standardy | SBX Surround audio, Sound Blaster Cinema 2 |
| KOMUNIKACJA Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 48.84 Wh |
| WEJŚCIE Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Funkcje | Multi-touch touchpad |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Interfejsy |
Wyjście słuchawek LAN VGA HDMI USB 2.0 2 x USB 3.0 USB 3.0/eSATA Wejście mikrofonu |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | 9 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard, Memory Stick Duo, RS-MMC, miniSD, SDHC Card, SDXC Card) |
| SOFTWARE Gigabyte P15F v3 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 8.1 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Gigabyte P15F v3 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), hot-swappable strorage bay |
Podobne laptopy
Inne GIGABYTE laptopy