Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Fujitsu LIFEBOOK U9311. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 30.7 cm x 19.7 cm x 1.55 cm |
| Waga | 885 g |
| Materiał obudowy | Stop magnezu |
| Kolor | Czarny |
| WYŚWIETLACZ Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 13.3" - IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Panoramiczny | Tak |
| Jasność obrazu | 400 cd/m² |
| Funkcje | Anti-glare, magnesium lid |
| PROCESOR Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| CPU | Intel Core i5 (11th Gen) 1135G7 / 2.4 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.2 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| PAMIĘĆ RAM Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| RAM | 16 GB (pod warunkiem, że pamięć jest lutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | LPDDR4X SDRAM |
| Prędkość | 4267 MHz |
| Prędkość znamionowa | 4267 MHz |
| PAMIĘC MASOWA Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 256 GB SSD M.2 PCIe - Self-Encrypting Drive, Value Endurance |
|---|
| AUDIO I WIDEO Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel Iris Xe Graphics |
|---|---|
| Kamera | Tak - HD |
| Funkcje kamery | Prywatna migawka, kamera na podczerwień |
| Dźwięk | Głośniki stereo, dwa mikrofony |
| Kodek | Realtek ALC255 |
| KOMUNIKACJA Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel Wi-Fi 6 AX 201 |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| Kontroler sieci Ethernet | Intel I219-LM |
| Protokół zdalnego zarządzania | DMI, CIM |
| Funkcje | Wake-on-LAN (WOL) |
| BATERIA Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Technologia | 4-cell lithium polymer |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 50 Wh |
| Żywotność baterii | Do 11,33 godzin |
| ADAPTER AC Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt |
| WEJŚCIE Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| Funkcje | Wieloelementowy panel dotykowy, dioda LED stanu |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Interfejsy |
HDMI LAN Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo 2 x USB4 (obsługuje Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Anytime USB Charge) |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, SDHC Card, microSD, SDXC Card, microSDHC, microSDXC) |
| SOFTWARE Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Fujitsu Battery Utility, Plugfree Network, McAfee LiveSafe (30 days trial), Fujitsu DeskUpdate, Anytime USB Charge Utility, Fujitsu Function Manager, Windows 10 Pro 64-bit recovery DVD, Waves MaxxAudio |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Fujitsu LIFEBOOK U9311 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik linii papilarnych, czytnik kart inteligentnych |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło systemowe, hasło do dysku twardego, Preboot Execution Environment (PXE) support, MIL-STD-810H tested |
| Zgodne Standardy | WHQL, RoHS, WEEE |
| Certyfikat ENERGY STAR | Tak |
| Certyfikat TCO | TCO Certified Notebooks 8 |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 80% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 2 lata |
Podobne laptopy
Inne Fujitsu laptopy