Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Fujitsu CELSIUS Mobile H770 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 38 cm x 25.7 cm x 3.19 cm |
| Waga | 2.75 kg |
| WYŚWIETLACZ Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.6" - IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| CPU | No CPU |
|---|
| PAMIĘĆ RAM Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| RAM | 0 GB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 260-pin |
| Ilość slotów | 4 |
| Puste sloty | 4 |
| AUDIO I WIDEO Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Dźwięk | Głośniki stereo, dwa mikrofony |
|---|---|
| Kodek | Realtek ALC255 |
| Funkcje audio | MaxxAudio |
| KOMUNIKACJA Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
|---|---|
| Kontroler sieci Ethernet | Intel I219-LM |
| Funkcje | Wake-on-LAN (WOL) |
| BATERIA Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Technologia | 6-cell |
|---|---|
| Zainstalowana ilość | 1 |
| Maks. obsługiwana ilość | 2 |
| Pojemność baterii (rozmiar) | 6700 mAh |
| Żywotność baterii | Do 11 godzin |
| ADAPTER AC Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 150 Watt, 19 V, 7.89 A |
| WEJŚCIE Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Wnęki rozszerzeń | 1 x modułowa wnęka |
|---|---|
| Sloty | 1 x SIM card |
| Interfejsy |
Audio line-in Audio line-out USB 2.0 USB 3.1 Gen 1 USB-C 3.1 Gen 2 (obsługuje Thunderbolt 3, DisplayPort Alt Mode) VGA DisplayPort LAN Dock |
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, SDHC Card, microSD, SDXC Card, microSDHC) |
| SOFTWARE Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| System operacyjny (OS) | No operating system |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Adobe Reader, Microsoft Office (Trial), Fujitsu Shock Sensor Utility, Fujitsu Display Manager, Power Saving Utility, Plugfree Network, Intel Small Business Advantage, SmartAccess, DeskView Client, DeskView Instant BIOS Management, DeskView Integration for Symantec Management Platform, McAfee Multi Access (60 days trial), DTS Sound, Fujitsu DeskUpdate, Fujitsu Application Button Utility |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Fujitsu CELSIUS Mobile H770 |
|---|
| Możliwość dokowania | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik kart inteligentnych |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Kensington |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Funkcje | Hasło administratora, hasło systemowe, hasło do dysku twardego, rubber feet, Preboot Security, Preboot Execution Environment (PXE) support |
| Zgodne Standardy | FCC Class B certified, FCC Part 15 C, RoHS, FCC Part 15 E, cULus, FCC Part 22, FCC Part 24, China RoHS |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 80% (bez kondensacji) |
Podobne laptopy
Inne Fujitsu laptopy