Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 39.9 cm x 29.9 cm x 4 cm |
| Waga | 4 kg |
| WYŚWIETLACZ Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 17" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 900 (WXGA+) |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| CPU | AMD Turion 64 X2 mobile technology TL-60 / 2 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 1 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| PAMIĘĆ RAM Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| RAM | 2 GB (2 x 1 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 667 MHz / PC2-5300 |
| Prędkość znamionowa | 667 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 0 |
| PAMIĘC MASOWA Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 250 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R double layer) / DVD-RAM |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 8x (DVD±R) / 4x (DVD±R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 16x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
| AUDIO I WIDEO Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | NVIDIA GeForce 8600M GS |
|---|---|
| Maksymalny rozmiar przydzielonej pamięci RAM | 767 MB |
| Pamięć wideo | 256 MB DDR2 SDRAM |
| Kamera | Tak |
| Rozdzielczość | 1,3 megapiksela |
| Funkcje kamery | Autofokus, oświetlenie LED |
| Dźwięk | Głośniki stereo, subwoofer, mikrofon |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| Funkcje audio | 7.1 SPDIF |
| KOMUNIKACJA Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g, Bluetooth 2.0 |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| Żywotność baterii | Do 2 godzin |
| ADAPTER AC Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50 - 60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Funkcje | Przewijanie |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Sloty |
2 x memory (0 free) 1 x ExpressCard/54 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x IEEE 1394 (FireWire) 3 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x display / video - DVI-Analog/Digital - 24+5 pin łączone DVI 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 1 x infrared IrDA 1 x audio - line-In - mini-phone 3.5 mm 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm 1 x audio - SPDIF wyjście/słuchawki - mini-phone 3.5 mm |
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Premium |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Nero 7, Norton Internet Security 2007 (90 days subscription) |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Fujitsu AMILO Xa 2528 7013 |
|---|
| Zgodne Standardy | GOST, ISO 13406-2, R&TTE |
|---|---|
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 10 - 90% |
| Gwarancja producenta |
Ograniczona gwarancja - 1 rok - odbiór i zwrot Wsparcie techniczne - konsultacje telefoniczne - 1 rok |
Podobne laptopy
Inne Fujitsu laptopy