Inne warianty:
Szczegółowa lista danych technicznych, specyfikacji, opinie i recenzji ekspertów Fujitsu AMILO Pro V3525. Uzyskaj kompleksowe spojrzenie na wybrany laptop i sprawdź, czy jest to ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Możesz również skorzystać z funkcji porównania, aby porównać je z innymi konkurencyjnymi laptopami.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 35.5 cm x 25.5 cm x 3.4 cm |
| Waga | 2.8 kg |
| WYŚWIETLACZ Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| CPU | Intel Core Duo T2350 / 1.86 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 533 MHz |
| Chipset | Mobile Intel 945GM Express |
| Technologia platformy | Intel Centrino Duo |
| PAMIĘĆ RAM Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| RAM | 512 MB |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 533 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) / DVD-RAM stałe |
| AUDIO I WIDEO Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA 950 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Technologia dynamicznej pamięci wideo 3.0 |
| Maksymalny rozmiar przydzielonej pamięci RAM | 224 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC861 |
| KOMUNIKACJA Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11a/b/g, Bluetooth 2.0 |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 3945ABG |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|
| WWAN |
|---|
| Generacja | 3G |
|---|---|
| Technologia | GPRS, EDGE, HSDPA |
| Maksymalna szybkość transferu | 1.8 Mbps |
| BATERIA Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| Żywotność baterii | Do 4 godzin |
| ADAPTER AC Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Sloty |
2 x memory 1 x PC Card (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - Wyjście S-video 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 1 x audio - wejście liniowe/mikrofon 1 x audio - wyjście liniowe/słuchawki |
| Czytnik karty pamięci | 3 in 1 (SD Card, Memory Stick, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Professional |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Adobe Acrobat Reader, Norton Internet Security, Toshiba Bluetooth Stack, Nero |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Fujitsu AMILO Pro V3525 |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, hasło do dysku twardego |
|---|---|
| Zgodne Standardy | WHQL, CB, R&TTE, RoHS |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 85% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 1 rok - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne Fujitsu laptopy