Inne warianty:
Kluczowe specyfikacje, dane techniczne, testy i pełne recenzje Fujitsu AMILO Pro V2030 w jednym miejscu. Porównaj wybrany model z innymi alternatywami i zapewnij sobie solidną podstawę do podjęcia decyzji o wyborze najlepszego laptopa dzięki naszemu kompleksowemu przeglądowi.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 33.2 cm x 27.6 cm x 3.9 cm |
| Waga | 2.6 kg |
| WYŚWIETLACZ Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 768 (XGA) |
| Panoramiczny | Nie |
| Współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| PROCESOR Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| CPU | Intel Celeron M 360 / 1.4 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 1 MB |
| Szyna frontowa | 400 MHz |
| Chipset | VIA VN800 |
| PAMIĘĆ RAM Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| RAM | 256 MB (1 x 256 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 533 MHz / PC2-4200 |
| Prędkość znamionowa | 533 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 40 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | CD-RW / DVD-ROM combo stałe |
| AUDIO I WIDEO Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | VIA UniChrome Pro |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| Kodek | Realtek ALC655 |
| Zgodne Standardy | AC '97 |
| KOMUNIKACJA Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.90 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Technologia | 3-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 2200 mAh |
| Żywotność baterii | Do 1 godzin |
| ADAPTER AC Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 65 Watt, 19 V, 3.42 A |
| WEJŚCIE Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Sloty |
2 x memory (1 free) 1 x PC Card (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x IEEE 1394 (FireWire) 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x słuchawki - wyjście - mini-phone 3.5 mm 1 x mikrofon - wejście - mini-phone 3.5 mm |
| SOFTWARE Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Professional |
|---|---|
| Dołączone oprogramowanie | Drivers & Utilities, Adobe Acrobat Reader, NERO Burning ROM, Norton Internet Security 2005 |
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Fujitsu AMILO Pro V2030 |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora, hasło systemowe, Wake on Ring |
|---|---|
| Zgodne Standardy | ACPI, CTR 21 |
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 20 - 85% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - przeniesienie |
Podobne laptopy
Inne Fujitsu laptopy