Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Fujitsu AMILO M1450G. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 35.8 cm x 25.5 cm x 3.7 cm |
| Waga | 2.7 kg |
| WYŚWIETLACZ Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 15.4" |
|---|---|
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| Współczynnik proporcji obrazu | 16:10 |
| Funkcje | Crystal View |
| PROCESOR Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| CPU | Intel Pentium M 735A / 1.7 GHz |
|---|---|
| Cache | L2 - 2 MB |
| Szyna frontowa | 400 MHz |
| Chipset | Mobile Intel 915GM Express |
| Technologia platformy | Intel Centrino |
| Cechy | Enhanced SpeedStep technology, power-optimized processor system bus |
| PAMIĘĆ RAM Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| RAM | 512 MB (1 x 512 MB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 2 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 533 MHz / PC2-4200 |
| Prędkość znamionowa | 533 MHz |
| Czynnik formujący | SO-DIMM 200-pin |
| Ilość slotów | 2 |
| Puste sloty | 1 |
| PAMIĘC MASOWA Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 40 GB HDD SATA 1.5Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD±RW (+R dwuwarstwowe) |
| Prędkość odczytu | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Prędkość zapisu | 24x (CD) / 6x (DVD±R) / 2.4x (DVD+R DL) |
| Prędkość zapisu CD/DVD | 20x (CD) / 4x (DVD±RW) |
| AUDIO I WIDEO Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA 900 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Technologia dynamicznej pamięci wideo 3.0 |
| Maksymalny rozmiar przydzielonej pamięci RAM | 128 MB |
| Dźwięk | Głośniki stereo, mikrofon |
| Kodek | Realtek ALC880 |
| KOMUNIKACJA Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Kontroler bezprzewodowy | Intel PRO/Wireless 2200BG |
| Interfejs sieciowy | 10/100 Ethernet |
| MODEM |
|---|
| Protokoły i specyfikacje | ITU V.92 |
|---|---|
| Maksymalna prędkość transferu | 56 Kbps |
| BATERIA Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Technologia | 6-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 4400 mAh |
| ADAPTER AC Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|
| WEJŚCIE Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Sloty | 2 x memory (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
1 x IEEE 1394 (FireWire) 4 PIN FireWire 4 x USB 2.0 4 pin USB Type A 1 x display / video - Wyjście S-video - 4 pin mini-DIN 1 x modem - phone line - RJ-11 1 x network - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 1 x audio - SPDIF wyjście/słuchawki 1 x audio - wejście liniowe/mikrofon - mini-phone stereo 3.5 mm 1 x display / video - VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) |
| Czytnik karty pamięci | 4 in 1 (SD Card, Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMediaCard) |
| SOFTWARE Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows XP Home Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Fujitsu AMILO M1450G |
|---|
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Hasło administratora |
|---|---|
| Maksymalna temperatura robocza | 35 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 5 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 10 - 90% |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - części i robocizna - 1 rok - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne Fujitsu laptopy