Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Dell Latitude E6400. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Dell Latitude E6400 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 33.5 cm x 23.83 cm x 3.1 cm |
| Waga | 1.95 kg |
| Materiał obudowy | Stop magnezu |
| WYŚWIETLACZ Dell Latitude E6400 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 14.1" |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 800 (WXGA) |
| Panoramiczny | Tak |
| PROCESOR Dell Latitude E6400 |
|---|
| CPU | Intel Core 2 Duo P8400 / 2.26 GHz |
|---|---|
| Liczba rdzeni | Dual-Core |
| Cache | L2 - 3 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| PAMIĘĆ RAM Dell Latitude E6400 |
|---|
| RAM | 2 GB (2 x 1 GB) |
|---|---|
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR2 SDRAM |
| Prędkość | 800 MHz |
| Ilość slotów | 2 |
| PAMIĘC MASOWA Dell Latitude E6400 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 80 GB HDD SATA 3Gb/s / 5400 rpm |
|---|---|
| Napęd optyczny | DVD-ROM |
| AUDIO I WIDEO Dell Latitude E6400 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel GMA 4500MHD |
|---|---|
| Dźwięk | Głośniki stereo |
| KOMUNIKACJA Dell Latitude E6400 |
|---|
| Bezprzewodowa | 802.11b/g |
|---|---|
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet |
| BATERIA Dell Latitude E6400 |
|---|
| Technologia | Litowo-jonowy |
|---|
| ADAPTER AC Dell Latitude E6400 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 90 Watt |
| WEJŚCIE Dell Latitude E6400 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Dell Latitude E6400 |
|---|
| Sloty | 1 x ExpressCard/54 (1 free) |
|---|---|
| Interfejsy |
4-pin FireWire Dock 3 x USB 2.0 USB 2.0/eSATA VGA DisplayPort LAN Wyjście słuchawek Wejście mikrofonu |
| Czytnik karty pamięci | 5 in 1 |
| SOFTWARE Dell Latitude E6400 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Microsoft Windows Vista Home Basic (Microsoft Certificate of Authenticity (COA)) |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Dell Latitude E6400 |
|---|
| Możliwość dokowania | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Zabezpieczenia | Trusted Platform Module (TPM 1.2) Security Chip, czytnik kart inteligentnych, bezdotykowy czytnik kart inteligentnych |
| Funkcje | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie), Dell ControlVault, USB PowerShare technology |
Podobne laptopy
Inne Dell laptopy