Inne warianty:
Pełna specyfikacja techniczna, parametry, opinie ekspertów i recenzje Dell Inspiron 7380. Dowiedz się, jak wybrany laptop wypada na tle konkurencji i czy najlepiej spełnia Twoje oczekiwania dzięki funkcji porównania laptopów.
konstrukcja i wymiary wyświetlacz procesor pamięć ram pamięc masowa audio i wideo komunikacja bateria adapter ac wejście połączenia i rozszerzenia software dodatkowe szczegóły
| KONSTRUKCJA I WYMIARY Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Typ produktu | Notebook |
|---|---|
| Wymiary (WxDxH) | 30.996 cm x 21.57 cm x 1.642 cm |
| Waga | 1.4 kg |
| Kolor | Srebro |
| WYŚWIETLACZ Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Rozmiar ekranu (Typ) | 13.3" - IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia LCD | Podświetlenie LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Gęstość pikseli (ppi) | 165 |
| V-Sync przy maksymalnej rozdzielczości | 60 Hz |
| Panoramiczny | Tak |
| Jasność obrazu | 300 cd/m² |
| Funkcje | Glossy, ±80° horizontal viewing angle, ±80° vertical viewing angle, Narrow Border Display, 0.153 mm pixel pitch |
| PROCESOR Dell Inspiron 7380 |
|---|
| CPU | Intel Core i7 (8th Gen) 8565U / 1.8 GHz |
|---|---|
| Maksymalna prędkość Turbo | 4.6 GHz |
| Liczba rdzeni | Quad-Core |
| Cache | 8 MB |
| Obliczenia 64-bitowe | Tak |
| Cechy | Intel Turbo Boost Technology 2.0 |
| PAMIĘĆ RAM Dell Inspiron 7380 |
|---|
| RAM | 8 GB (pod warunkiem, że pamięć jest lutowana) |
|---|---|
| Typ pamięci RAM | DDR4 SDRAM |
| PAMIĘC MASOWA Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Rozmiar głównej pamięci masowej (HDD/SSD) | 256 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe) |
|---|
| AUDIO I WIDEO Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Procesor graficzny (GPU) | Intel UHD Graphics 620 |
|---|---|
| Technologia alokacji pamięci | Współdzielona pamięć wideo (UMA) |
| Kamera | Tak - HD |
| Rozdzielczość | 0,92 megapiksela |
| Funkcje kamery | Stała ostrość |
| Typ czujnika obrazu | CMOS |
| Rozdzielczości wideo | 1280 x 720 |
| Szybkość odświeżania | 30 klatek na sekundę |
| Dźwięk | Głośniki stereofoniczne, podwójny mikrofon tablicowy |
| Kodek | Realtek ALC3254 |
| Zgodne Standardy | High Definition Audio |
| KOMUNIKACJA Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Bezprzewodowa | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac |
|---|
| BATERIA Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Technologia | 3-cell Lithium Ion |
|---|---|
| Pojemność baterii (rozmiar) | 38 Wh |
| ADAPTER AC Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Wejście | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
|---|---|
| Wyjście | 45 Watt, 19.5 V, 2.31 A |
| WEJŚCIE Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Typ | Klawiatura, ekran dotykowy |
|---|---|
| Podświetlenie klawiatury | Tak |
| POŁĄCZENIA I ROZSZERZENIA Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Interfejsy |
USB 3.1 Gen 1 USB 3.1 Gen 1 (PowerShare) USB-C 3.1 Gen 1 (obsługuje DisplayPort Alt Mode) HDMI Gniazdo słuchawkowe/mikrofonowe combo |
|---|---|
| Czytnik karty pamięci | Tak (SD Card, SDHC Card, SDXC Card) |
| SOFTWARE Dell Inspiron 7380 |
|---|
| System operacyjny (OS) | Windows 10 Home 64-bit Edition |
|---|
| DODATKOWE SZCZEGÓŁY Dell Inspiron 7380 |
|---|
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
|---|---|
| Zabezpieczenia | czytnik linii papilarnych |
| Typ gniazda bezpieczeństwa | Gniazdo zabezpieczające Noble Wedge |
| Ochrona przed kradzieżą/ włamaniem | Gniazdo zamka bezpieczeństwa (zamek kablowy sprzedawany oddzielnie) |
| Maksymalna temperatura robocza | 40 °C |
| Minimalna temperatura robocza | 0 °C |
| Zakres wilgotności roboczej | 10 - 90% (bez kondensacji) |
| Gwarancja producenta | Ograniczona gwarancja - 15 miesięcy - odbiór i zwrot |
Podobne laptopy
Inne Dell laptopy